Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik valamit vinni első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik valamit vinni első randira?

Figyelt kérdés
Én úgy tapasztaltam/ hallottam, hogy első randira nem szoktak vinni semmit (nagyon max egy doboz bonbon), de pl virágot semmiképp. Ti mit gondoltok erről?
2020. nov. 4. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem mondom, hogy illik, de azért jó, ha van nálad 1-2 óvszer.
2020. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem és nem!
2020. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Magadat, a figyelmedet, ápoltságodat és a pénztárcádat a kávéra/sütire, ha meghívtad valahova. Nem kell más.

Az első randi a szimpátia keresése, ne hozd kellemetlen helyzetbe, hogy elhalmozod. Téged kedveljen meg, ne a bonbont. Tényleg nem kell ajándék. De nagyon szép gesztus helyette, ha meghívod(=te fizetsz). Ez bőven elég udvariasság.


N

2020. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő. Én nagyon szerettem, amikor a férfi, akivel randiztam, hozott nekem egy apróságot, amit chateléskor említettem neki, hogy szeretem. Nekem ez plusz figyelmesség, amúgy is az ajándékozás a szeretetnyelvem. De semmiképp sem indul hátrányból, aki nem hoz.

Szóval, szerintem, ha a nő említett valamit egy beszélgetés során, amit szeret és nem egy nagy tétel, pl. kedvenc csoki, azzal meglepheted. De ha semmi ilyesmi nincs, vagy szinte nem is beszélgetettek találkozó előtt, akkor szerintem inkább ne vigyél semmit, mert az kellemetlen lehet.

2020. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neeee. Nem kell semmi szarság. Cipelhetem magammal egész nap. Értem, hogy a pasi jót akar meg gavallér, de nagyon hervasztó egész nap/este a haldokló szál rózsát rángatni mindenfele. Ugyanez a bonbon... személytelen, valszeg kicsi táskát visz, abba nem fér bele. Felesleges cuccok.
2020. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi. Ha meghivtad és kifizeted az övét is, az már elég.
2020. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi.
2020. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt már sok randim, és eddig egyetlen egyszer hozott első randira a srác valamit... Egy szál rózsát és egy doboz bonbont. Azt hittem, megőrülök, mikor megláttam a kezében egy szál vörös rózsával... Mint a filmekben. 8 éve volt, de azóta is emlékszem a pillanatra. Egyszerűen mennyei érzés volt, hogy ennyire figyelmes volt a srác. Úgy éreztem magam, mint egy hercegnő. Persze ehhez az is kellett, hogy egész randin úgy kezeljen...udvarias volt stb. Már első randin annyira belezugtam hogy iszonyat. Előtte és azóta sem volt velem ilyen. Össze is jöttünk, de sajnos pár hónap alatt kiderült, hogy ez csak színjáték volt... Mindenesetre a kérdésedre a válaszom, hogy nem szoktak manapság már első randira ajándékot vinni, de ha valakit igazán különlegesnek érzel, és szeretnéd, hogy ő is különlegesnek érezze magát, én mindenképp javaslok egy szál rózsát :)

27/N

2020. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmiképp!

30N

2020. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!