Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két éve minden nap ír, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve minden nap ír, de találkozni nincs ideje?

Figyelt kérdés
Van egy pasas, 2 éve minden nap ír. Kamu profilról írt rám először. Lebukott, de azóta láttam az igazi férfit, aki a profil mögött van. Nem csúnya, de semmi extra. Tökre megkedveltem és írtam, hogy szeretnék találkozni, mert ilyen lelki társ féle és lehetne belőle több is. De alapvetően én nőben sokkal jobb vagyok nála. Most nem tudom, hogy ezért nem találkozunk vagy van valakije. Eddig minden napszakban írt, viszont az utóbbi 3 hétben hétköznap délután és szombat kimarad, vasárnap szokott írni. Állítólag sok a munkája. De mégha nincs is csaja és tényleg az elfoglaltság, akkor miért nem tud megoldani 2 év alatt egy találkozót? Mi oka lehet, hogy nincs? Múltkor azt írta, hogy erőt kell hozzá gyűjtenie. Mihez?

2022. máj. 14. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek nõs férfi, és szórakozik csak veled :/ sajnálom.
2022. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire naív nem lehetsz! Időtöltés vagy, ha akart volna, 2 órán belül bármelyik nap ott lenne, ha máskor nem hétvégén.

Az részletkérdés, hogy miért nem, lehet nős 2 gyerekkel, vagy egyszerűen gyáva a lényegen nem változtat. Neked kellett volna 1 hónap után elhajtani, és nem évekig várni, hátha lesz valami.

2022. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyesmi. Beszélgettem egy csávóval még tavaly. Egy társkereső oldalon találtunk egymásra, és onnan mentünk át Facebookra. De ott is kamu profilja volt, semmi képpel. Eleve már azon húztam a szám, hogy nem mutatott soha magáról képet, mindig azt mondta, hogy majd ha eljut fodrászhoz. Aztán kértem, hogy találkozzunk. Azt mondta, majd ha lesz egy saját lakása, mert jelenleg az anyjánál él. De hozzáteszem, akkor munkája sem volt éppen, nem hogy új lakás. Nekem volt helyem, ezt mondtam is neki, hogy egyedül lakok egy albérletben, itt simán találkozhatunk, de mindig csak ugyan azt hajtogatta. Ez ment így egy darabig, aztán meguntam és nem írtam neki vissza többet.

Az ilyen emberek csak húzzák az idődet, nézd meg, te is 2 évet rászántál erre a bohócra, mikor ezalatt már simán megismerkedhettél volna egy normális emberrel, aki nem csak mondja, hogy majd a barátnője leszel, hanem tényleg azzá tesz.

2022. máj. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nős, vagy van egy még valószínűbb eset:annyira nincs rendben magával, hogy fél, hogyha találkoztok, ezt az illúziót is elveszíti, hogy most online térben ő irányít és tetszeleghet a hódító szerepében, akièrt epekedsz.

Könnyen lehet (és ezt ő is felmérte), hogyha taliznátok, szép lassan leépülne a “kapcsolat”, mert nem tartanàd vonzónak. Így hát megelégszik az illúzióval.

Nekem is volt ilyen több.

Volt köztük olyan is, akivel vègül sikerült talizni többször is, tetszett is, csók is volt, és hiába mondtam, hogy nagyon vonzónak találom, egy merő görcs volt minden miatt.

Ezekkel nem tudsz mit csinálni, csak annyit, hogy hagyod a francba.

2022. máj. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komoly? Két év sem elég, hogy leessen neked, hogy SOHA nem fogtok találkozni?

Megneztem, hogy felnőtt kategóriában vagyok-e.

1 hónap után hagytam volna az egészet. Hülyítsen mást.

2 évet elpazaroltál.

2022. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!