Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti kiábrándultok ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kiábrándultok ezért egy lányból?

Figyelt kérdés
Szóval ha randiztok egy lánnyal, és olyan ruha van rajta ami nem áll neki jól, előnytelen neki, akkor ettől elmegy a kedvetek a lánytól? Vagy ha véletlenül találkoztok vele, és nincs éppen jó formában, nem csinos, kicsit rendezetlen a haja?
2010. szept. 17. 21:25
1 2
 1/15 kkzz ***** válasza:
Hát egy kicsit az tud lenni, de inkább csak akkor ha nem igazán ismerem. Nyilván ha már ismerem egy ideje, ez nem számít.
2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképpen akarod, mert tetszik, és a randira gépzul öltőzködik, az még előnyödre válhat a következő szöveggel pl.: "Szerintem pont nem illik rád ez a ruha, de nekem tetszik." Ez olyan negatív és pozitív bók, amit általában a nők nem tudnak hova tenni. :P
2010. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

még egy lány ruhájába se lettem szerelmes.

csillogjon a szeme, az a fontos.

meg mosolyogjon sokat

2010. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert :-)(hanem ami allata van), amugy meg azert kiabrandulni, h eppen .nem a legsexisebb ruha van a lanyon nem hiszem...
2010. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány.


Volt egy fiú akivel randiztam egyszer, de utána sokszor összefutottunk véletlenül.

A randi után szóltak, hogy miért ezt a ruhát vettem fel, mert nagyon rosszul állt...Vagy véletlenül találkoztunk (egyáltalán nem számítottam rá, le is vert a víz mikor megláttam) és tudtam, hogy ennél csinosabbnak kellett volna lennem :/

2010. szept. 17. 21:30
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem ezért ment el tőlem a kedve nagy valószínűséggel....Hát értem, köszi!
2010. szept. 17. 21:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem, az is hozzá tartozik a lányhoz végülis :)
2010. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát azért ezen vitatkoznék...nekem egy csaj se jöjjön purgyé ruhába talira -.-"...amugy meg ez attól is függ...mindenki más beállítottságú...konkrétan nem arra vágyott sztem hogy szexis ruha legyen, hanem azt hogy azéééért...jól nézzen ki :D...na meg a másik, hogy a haj...hát nekem az a mindenem pl...de vannak dolgok amik a haj beállítottságát leverik, az meg az hogy a szeme mit tükröz :D
2010. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki kelt már fel lány mellett reggel, szerintem ilyen dolgok miatt nem ábrándul ki. Viszont ha állandóan olyan ruha van rajta, ami előnytelen neki, az annyit jelent, hogy nincs ízlése, az meg már azért kicsit fájós...
2010. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én egy kupac szarban is meglátom a szépséget. Boccs a szélsőséges hasonlatért
2010. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!