Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az alábbi tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az alábbi tulajdonságok közül melyik pozitív,melyik negatív,melyik semleges a szemetekben?

Figyelt kérdés

30 éves férfit képzeljetek el.


1. Külső: 185 cm magas,73 kg, átlagos/vékonyabb alkat,széles váll, ami van rajta az inkább izom. Világosbarna haj,zöld szem, helyes szabályos arc, nem kopaszodik.


2. Introvertált, nem nagy bulizós inkább a tartalmas beszélgetéseket részesíti előnyben, kevés barátja van, de azokkal mélyebb kapcsolata, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség.


3. Van saját lakása,félretett pénze, jólétben él.


4. Szeret utazni,távoli helyeket felfedezni,kultúrákat megismerni, síelni, tengerpartra,hegyekbe járni.


5. Van 2 büfészakos diplomája, de nem abban helyezkedett el, hanem egy multinál dolgozik stabil átlagfizetéses kényelmes home office-os pozícióban amivel jól elvan.


6. Sorozatfüggő, imád mindenfélét nézni, néha napokig ki sem mozdul otthonról csak sorozatot néz.


7. Szereti a stratégiai játékokat, társasjátékokat, egyedül is elvan néhány ilyen számítógépes játékkal, de azokat is szereti amit társaságban lehet.


8. Nincs autója, Budapesten lakik és feleslegesnek érzi,inkább taxival vagy tömegközlekedéssel megy, jogsija van, de nem nagyon használná ki.


9. Nem volt még komoly kapcsolata, leghosszabb néhány hónapig tartott, elköteleződéstől való félelme van, pszichológushoz jár rendszeresen, hogy segítse feloldani benne ezeket a gátlásokat.


10. Érdeklik a nagyvilág történései, követi a különböző gazdasági,politikai, kulturális hírportálokat,podcastokat,szeret ilyen témákról beszélgetni bármilyen világnézetű emberekkel, nem igazán ért egyet egyik ilyen nagy mozgalommal vagy ideológiával sem, inkább a saját egyéni világnézetét igyekszik kialakítani.


2022. máj. 22. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

2. intovertált (nem szeretem a túlzott bőbeszédűséget!)


3. jólétben él (legyen is tartalék pénz szükségesetekre!)


4. szeret utazni (én is szeretek távoli tájakat felfedezni!)


9. nem volt még komoly kapcsolata (ez mit is jelentsen pontosan? Amúgy kedvelem a félénk férfiakat.)


Mindössze a véleményemet volt leírni lehetőségem. Én már nem számítanék, mert túlkoros vagyok hozzád (majdnem egy generációnyi szakadék.)

2022. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 30 kb jó, én is annyi vagyok, de jó ha van kb minimum 5 év a férfi javára.

1. A külső teljesen jól hangzik, de volt más típusú férfi is az életembe.

Ideálom nincs, vagy megfog vagy nem.

2. Ezek jó pontok, hasonló vagyok én is, de néha pl egy koncert jó vagy valami szolidabb zenés hely.

3. A saját lakás nem igazán izgat, persze jó dolog, a félre tett pénz mindenképp. A jólét mindenkinek más, sztm Nekem nincsenek nagy igényeim.

4. Ez szintén lehet pozitív, de inkább semleges, távolabbi helyekre utazás kb évi egyszer oké, de van aki kb 2 3 havonta megy, nekem az sok.

5. A munkája/végzettsége nem érdekel, az pozitív, ha megvan vele elégedve.

6. Néha jó egy egy nap csak úgy feküdni és filmezni, de én szeretem kimizdulni, ha csak egy sétára is. A programokat is szeretem.

7. Ez olyan semmilyen, ha nem ilyen kocka akkor nem érdekel.

8. A kocsi előny, de én nem Budapesten lakom, ott sokszor felesleges de akkor is jó ha van,de ha nincs csak ez nem lenne akadály. A jogsi pozitív. (van autóm, de buszal is járok).

9. Hát azért nekem pozitív, ha volt valakinek hosszabb kapcsolata, persze itt meghallgatnám miért alakult így.

Elköteleződéstől való félelem bennem is van, de ha erős akkor nem kezdenék vele...túl labilis.

10. A politika pl abszolút nem érdekel, nyilván véghallgatom és azért hozzá tudok szólni, de hidegen hagy.

Az, hogy a véleményét elmondja úgy, hogy közbe az enyémet is elfogadja teljesen jó.


Nekem még számít pár dolog.

Személyiségre milyen? Hobbik? Állatok? Stb... Jövő beli tervek.?


Párom van, elméletben érdekelne.

N 30

2022. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2-es és 6-os pont miatt nálam már kiesne a "versenyből" egy ilyen férfi, mert a pörgős, társasági embereket szeretem páromként is.
2022. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!