Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérné kezdeményezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné kezdeményezni egy tanáromnál? Várjam meg, amíg ő teszi?

Figyelt kérdés

Egyetem, nem gimi/általános iskola. Felnőttek vagyunk mind a ketten, igaz, az ő javára van egy kicsit jelentősebb korkülönbség...


Tetszik nekem, ő is viselkedett már úgy, ami már-már flört volt.

Most jelentkeztem a cégéhez nyárra gyakornoknak, amiatt is megkerestem és akkor is mondta, hogy írjak neki vagy hívjam nyugodtan, hogyha van bármi kérdésem, gondom, megadta a magántelefonszámát is. De szerintem ezt inkább jófejségből, nem azért, hogy "na akkor hajrá"... Túlbuzgónak sem akarok tűnni, hogy minden aprósággal őt keresem meg. Június végén kezdek csak, szóval ha addig van bármi ötletetek, tippetek, azt szeretettel várom.

Egyik barátnőm szerint nem fog magabiztosan lépni, mert ha mégsem lennék benne semmiben, magát járatná le és nem is akarná, hogy híre menjen a dolognak.


(nincs családja, felesége, barátnője jelenleg, ez 100%)


2022. máj. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tanárként nem kezdenék diákkal , mivel a többi tanár megbélyegez ezért, illetve ha nagyobb körben kiderül akkor diákok is , stb.


Nekem volt olyan kollégám aki összejött egy diákjával és utána folyton kibeszélte a többi kolléga, el is ment máshova tanítani miután szakítottak.


Biztos vannak kivételek de általában az ilyen kapcsolatok nem arról híresek, hogy hosszútávon működnének, inkább csak fellángolás.

2022. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Isti22 ***** válasza:
100%
Ha már felnőtt vagy, akkor legyen eszed várni a diplomáig.
2022. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz örökké a tanárod.


Egyébként ismerkedjetek, legyenek apróbb kedvességek, aztán majd úgyis jön magától a többi.

2022. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!