Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudták olyan sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudták olyan sokáig azt, hogy a nőknek a személyiség fontosabb mint a külső?

Figyelt kérdés
Csakis az incelmozgalomnak köszönhető, hogy ez a kamu el lett oszlatva és a nők már nyíltan felvállalják, hogy a külső a legfontosabb, szinte egyedüli szempont, sokkal fontosabb mint férfiaknak akiknek a nők 70-80%-a simán aranyos, belefér kategória.
2022. máj. 31. 12:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

"Ez már nem az első nő ellenes kérdésed. Anyukádról is ez a véleményed? Talán ő okozott ekkora lelki traumát? Az ilyen emberek válnak később pszichopata vagy szociopata sorozatgyilkossá.


Képes lennél bántani másokat, csak hogy az általad igaznak vélt nézeteidet bizonyítsd?"


Én csak azokat lennék képesek bántani akik bántani akarnak engem és gyerekeim, családom. Remélem ez érthető.


Jelen esetben a jövendőbeli gyerekeim, családom akarják lemészárolni. Szerintetek ehhez hogyan kell hozzáállni?

2022. máj. 31. 19:20
 62/66 anonim ***** válasza:

60!

A német meg a svéd egy rasszba van veled! Ha pl a negereket nem szeretem akkor vagyok rasszista.

2022. jún. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

62


Nem, ha úgy gondolkodsz mint Hitler, akkor nem egy rassz!


És te szemmel láthatóan úgy gondolkodsz, mivel minden magyar pasi szhar szerinted. Csak a szőke, kékszemű, Chad fejformájú német meg svéd übermensch elfogadható számodra!

2022. jún. 1. 08:39
 64/66 anonim ***** válasza:

Én ìrtam hogy rondák a magyar pasik, nem a #62-es.

De az igaz, hogy a svèdek tetszenek, még esetleg a fehèrebb bőrű olaszok.

2022. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:

64

Látod, ez a rasszizmus formája. Olyan rasszok jönnek be ahol a Chadek aránya magasabb mint az átlag.


Ez is az incelek igazát bizonyítja, hogy világszinten azon népek férfijai a legnépszerűbbek ahol a Chadek aránya a legmagasabb.

2022. jún. 1. 10:11
 66/66 anonim ***** válasza:
62es vagyok! Keversz mert én a magyar pasikra se írtam rosszat! Köszönöm!
2022. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!