Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott egy férfi randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy férfi randizni, akivel már régebb óta inycselkedek, viszont mástól megtudtam, hogy a héten már elhívott egy másik lányt is még énelőttem és állítólag már találkoztak is? Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy nem volt benne biztos, hogy tetszem neki. Így nem lépett semmit. De most, hogy kiderült, örül neki. Viszont most elég gondban vagyok a másik csaj miatt. Mert így viszont nem szívesen megyek vele randizni. Ő nem tudja, hogy tudom ezt. De valahogy nincs kedvem versenyezni és nem igazán szeretem, ha valaki ezt csinálja. Nem akarok strigula lenni, sem listán x-edik. És nem is tudom, hogy elhiheted-e neki, amit mond.

2022. jún. 3. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Te is szeretsz incselkedni, hát látod ő is szeret.


A másik te csináltál már valaha ilyet az életben, hogy egyszerre egy időszakban két potenciális férfi is volt az életedben ismerkedéskor? Azt hogy élted meg?

2022. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Offos.

A személyed nem érdekli, azt fogja választani aki előbb "befut".

2022. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Jól néz ki, örülj neki, hogy szán rád is időt. El ne engedd!!! Küzdj meg érte anyatigris! Hajrá, drukkolok!
2022. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. Előbb befut? Kifejtenéd?

1. Én nem randiztam párhuzamosan kettővel soha.

2022. jún. 3. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.jött be a csajnak. Te vagy a lo helyett a szamar.
2022. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Magad írtad, hogy régóta incselkedsz, nem léptél a tettek mezejére. Szerintem teljesen normális, hogy nem várt éveket, amíg végre egyértelmű jeleket adsz, hanem adott másnak esélyt. Ugyanakkor ha ez téged rossz érzéssel tölt el, nem kell erőltetni, most van lehetőséged megismerni, ha nem akarod, keress mást. Csak ne érezd magad rosszul, ha ő is ugyanezt teszi.
2022. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!