Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Láttatok már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyat, hogy egy nő aránylag kövérnek számított, vagy legalábbis molettnek, de mégis iszonyatosan vonzó volt és vonzóan "nagyobb darab" nem pedig szétfolyósan?

Figyelt kérdés
Én Szegeden megismertem egy ilyen nőt, és nem akarom elhinni, hogy ilyenkor hogy van ez a vonzalom dolog. Tényleg tetszik, pedig vékonypárti vagyok alapból.
2022. jún. 4. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jó lehet a kisugárzása :)


szép az arca, és olyan alkat, nem csak elhízott :)


mi lenne, ha valakinek a szíve, lelke érdekelne? nem a teste? :)

2022. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Ennek a két csajnak van pár videója:


[link]


A vékony szinte láthatatlan a telt nő mellett. Világos bőrrel, kék szemmel abszolút az ideálom.

2022. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

Igen. Erre mennek rá a plus size őrülettel is. Csak ott retussal érik el ugyanezt meg jól beállított képekkel.

Valójában ezek a nők 99%-ban undorítóak. Mondom ezt úgy hogy tetszenek a széparcú telt nők, de valami szégyen az összes. Vagy lesz egy óriás fenekű párom hogy legalább valamelyest vágyközeli legyen, vagy maradok az izmos kondis csajoknál.

2022. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!