Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor lehetséges az, h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor lehetséges az, h egy nőnek/ferfinek tetszik egy pasi/nő, de nem is látszik rajta, sőt, egyenesen kerüli? Van olyan amelyik rá sem néz a pasira/nőre vagy nem is tud ránézni? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző ez jóképű pasik/ szép nők esetében?

Van egy férfi, aki mindig néz, ha nem nézek oda, de látom a szemem sarkából. Mindig távolról figyel általában,de nem jön hozzám oda és baromira nem tudom ezt hova tenni.



2022. jún. 5. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Félénk a drága.
2022. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Férfiként és sose mertem még kezdeményezni. Mindig a nők nyitottak.

.....már amikor

2022. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan kellene tudnia bejössz neki? Azért épeszű férfi nem megy oda szó szerint minden csinos nőhöz kezdeményezni.
2022. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez azért nem igaz. Ez egy jóképű pasas. Más jóképű is odajött már hozzám, pedig semmilyen jelet nem adtam. Evvel a pasival azért időnként találkozott a tekintetünk. Igaz, nagy széles mosolyt nem dobtam hozzá. De miért is kéne? Én ha férfi lennék és akarok valakit, akkor is leszólítanám, ha az illető nem jelez semmit, mert úgy lennék vele, hogy mit veszíthetek.
2022. jún. 5. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Nem kell széles mosoly , de azért kérdezd meg már van e csaja.
2022. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!