Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tetszik vagy sem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukimuki0131 kérdése:

Most tetszik vagy sem, vagy egyenesen belezúgtam. Vagy most mi van? (lent)

Figyelt kérdés

Van 1 fiú az osztályban,nagyon cuki sokszor összemosolygunk,persze ez nyilván semmi extra.Azt hiszem egészen megkedveltem..Mármint NEM TUDOM ELDÖNTENI

Nagyon vicces,kedves erőőős :3 Nem olyan jó tanuló mint én,de azért nem is rossz.Nem szoktunk chatelni szval azt se tom milyen ürüggyel kezdhetnénk el beszélgetni.

Szívesen járnék vele de nem tudom,hogy meg is csókolnám-e.Mármint ha korábban tetszett vki akkor csókokról is álmodoztam,de most nem.De lehet h ha elkezdenénk járni akkor már ez se lenne gond??Hogy írjak rá,milyen "ürüggyel"..?

Normális válaszokat plz:)


13/l a fiú 14.



2015. febr. 5. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem még csak most kezdesz belezúgni és ha összejönnétek akkor tuti szeretnél csókot tőle.Szerintem csak írj rá hogy mizu és ennyi aztán majd alakul a dolog
2015. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés egész jó ötlet,köszi a gyors választ!! :)
2015. febr. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!