Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kaptatok már férfiaktól visszautasítást?

Figyelt kérdés
Én férfiként még sohasem találkoztam olyan élethelyzettel, hogy egy nő bepróbálkozott egy férfinél és vissza lett utasítva.
2022. jún. 7. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen egyszer, de ő nagyon kis tutyimutyi is volt. Nem hatott meg a dolog különösebben.
2022. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, nem is egyszer. Mi se tetszünk ám mindenkinek.
2022. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Már hogy ne lenne olyan? Rengeteg van. Mégis hogy találkoznal vele? Mindenki beszámol neked?


Szerinted egy férfi bárkivel járna, összeköltözbe?

2022. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kismilliószor
2022. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, bőven.
2022. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is, de engem sem hatott meg mert olyan fiúk voltak akikről én is éreztem hogy nem igazán illenek hozzám.
2022. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én utasítottam már vissza, ahogy engem is utasítottak már vissza számtalanszor. És olyan is van/volt, amikor direkt nem úgy reagálok a jelekre. Volt olyan alkalom, amikor nem a lánnyal volt a baj, hanem velem. Egyszerűen még mindig más valakin járt (sajnos még most is) az eszem, plusz egyéb, engem érintő külső élethelyzetek miatt tudtam ebből nem tud kialakulni kapcsolat. Kb ugyan annyira fájt, mint amikor életem szerelme eldobott egyik napról a másikra.


Rendkívül magányos vagyok, de nagy eséllyel egyedül fogok maradni. De amilyen stresszes és elfoglalt az életem, se erőm se időm se vágyam arra, hogy kapcsolatot keressek. Egyéjszakás nem nekem való, tudom, mert volt több alkalommal. Meg kb. már libidóm sincs.


F28

2022. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!