Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolhatta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatta meg magát?

Figyelt kérdés
Társastáncos szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, a legjobb haverom tanította táncolni, az ő csoportjába jár. Egyszer beugrottam a z órára, kevés férfi volt, beálltam segíteni, akkor láttam először. Elvált férfi vagyok, most kezdem azt érezni, hogy találnom kellene valaki akivel stabil kapcsolat lehet, alkalmi van, de egyik sem igazi. Táncoltunk, javítgattam, ami szimpatikus volt, hogy a szemembe nézett és végig mosolygott. A végén rákérdeztem hogy lenne-e kedve kettesben találkozni és visszautasított. Ez 3 hónapja volt. Azóta már találkoztunk, de csak távolról köszöntem neki, nem kerestem a társaságát, más partnerrel voltam. Ünnepek előtt rám ír FB, hogy mi van velem és áll-e még a meghívás? Ez azért érdekes mert ügye láthatott más nő társaságában. Visszaírtam hogy benne vagyok, találja ki hol és mikor. Erre visszaír, hogy jobb ha én kezdeményezek mert neki ebben nincs rutinja.

2021. dec. 26. 23:36
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Amit még fontosnak tartok, hogy 15évvel fiatalabb nálam és amikor visszautasított akkor nem volt kapcsolatban, ennek utána kérdeztem. Nem indokolta meg a döntését, és elég határozott volt, simán lerázott egy pillanat alatt.
2021. dec. 26. 23:39
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Vàgj bele , ha kicsit objektìven olvasod a kèrdèsed , nincs semmi veszìteni valód..
2021. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok rá, de nem értem.

Ha valaki szimpatikus, de foglalt, akkor mondja azt hogy kapcsolatban van és megértem, de úgy lerázott mint a pinty. Ezek után direkt nem is kerestem a társaságát, mondván nem akarunk egymástól semmit.

2021. dec. 26. 23:46
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolta meg magát mert most éppen kifogyott a lehetőségekből elfogytak a betárazott pasik, és úgy látja hogy te is jó lehetsz valamire.

És igen az is felkelti a nők érdeklődését, hogy ha azt látják hogy más csajok érdeklődnek utánad.

2021. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ló nincs a szamár is jó - ,,ünnepi magány" kiadásban.
2021. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5 válaszolva.....ez bennem is felmerült!!!
2021. dec. 27. 00:09
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Valószínű, hogy amikor először randira hívtad, neki már "csapta valaki a szelet", te akkor nem kellettél. Azóta meg változhatott a helyzet, most jó leszel te is, mert nincs más.

Azért az a 15 év korkülönbség is zavarhatta a csajt, mégiscsak generációs különbségek vannak.

A másik lehetséges verzió, hogy utánanézett jobban, hogy ki vagy. Ha netán jól keresel, mert olyan pozícióban dolgozol, hogy ez imponál neki, lehet hogy azért keltetted fel a figyelmét.

Sajnos ez egy létező jelenség, hülye aki ezt a mai világban nem akarja észrevenni.

Azt már neked kell eldöntened, hogy mennyire lehet alapozni erre a nőre. Azt persze elhiszem, hogy egy férfinek imponál, ha megkaphat egy 15 évvel fiatalabb pipit.

Mindig azt kell nézni, ki mennyire tűnik megbízhatónak, mennyire lehet rá alapozni, mert ugye a tettek számítanak, nem feltétlenül a csinos pofi meg a mínusz 15 év ! Ezt így az elején nem igazán lehet megítélni, de a kezdés is már elgondolkodtató.

2021. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%

Na te is megersz egy miset! Tancolsz vele egy orat es randira hivod?! Kb semmit sem tud/tudott rolad!

En is le szoktam razni a nyomulos pasikat, akiknek ha nyujtod a kisujjad, mar rogton a kezed kell!

2021. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%
Jah es az is gaz, hogy mesz oda mutogatni, hogy mas novel vagy...
2021. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ha valaki visszautasít akkor gáz hogy mással megyek szórakozni? Ezt megindokolnád? Ez elég fura logika....

8 válaszolónak reagálva, abban mi rossz van ha kettesben leül valakivel meginni egy kávét? Az is lehet hogy eleve nem passzol össze 2 ember még ha a kémia működik is, mások az életcélok. De aki ezt könyökből elutasítja annak biztosan oka van, mondjuk az hogy kapcsolatban van.

2021. dec. 27. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!