Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, valós lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, valós lehet a lány vonzódása?

Figyelt kérdés
Nem rég nyílt a munkahelyemtől nem messze egy fagyizó, szinte minden nap elmegyek előtte, és felfigyeltem ott az egyik eladó lányra. Amikor ránézek, szinte mindig ő is a szemembe néz, tehát nem egy egyszeri dologról beszélek. Múltkor volt ott egy ilyen kis céges összejövetel, a nagy főnök vitte a brigádot oda, először voltam ott fogyasztóként. Leültem, és akkor is azt vettem észre, hogy a leányzó jó néhány alkalommal felvette velem a szemkontaktust és tartotta azt. Másnap megint odamentem egyedül, szerencsére pont ő volt ott. Amikor odaléptem a pulthoz, mintha elmosolyodott volna a szemével. Tudjátok milyen az, mikor nem vigyorog valaki, de kiül az arcára valami kis apróság, és a szemébe is. Nem szóltam neki semmit végül, mondván először ténylegesen fel akarom mérni a terepet, persze azt is tudom, hogy ha akarok valamit, nem kellene a végtelenségig húznom. Szerintetek tetszhetek a lánynak? Hogyan kéne vele "kikezdeni"? Van amúgy névjegykártyám is, ha az segít. :DD
2022. jún. 10. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nevjegykartya nem segit:P
2022. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintetem ez az "odaadom a névjegykártyám" inkább egy finom jelzés, ami általában nőkre jellemző, hiszen nekünk azt tanították kicsi korunktól kezdve, hogy nem illik nyíltan kezdeményezni. Másfelől azt sem szeretem, ha a másik fél akar velem ismerkedni, mégis elvárja, hogy már az első napokban is én törjem magam, én jelöljem be és hozzak fel témákat. Pedig teljesen alapdolog, hogy az ismerkedni vágyó fél a lelkesebb, így a kezdetben neki kell többet beletennie.


Szerintem egyébként tetszhetsz neki, úgyhogy próbálj beszélgetni, flörtölgetni. Ha pozitív a fogadtatás, akkor elkérheted a számát, Facebook nevét, vagy meg is hívhatod valahová.

2022. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy fagyira. 🤣
2022. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nevjegyet felejtsd el. Egyrészt Neked illik keresni egy nőt másrészt bénácska.
2022. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!