Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a tévhit honnan ered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tévhit honnan ered illetve miért népszerű még mindig, hogy a férfinek kell fizetni egy randin?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy az egyenlőség teljes körű, az anyagiakra is kiterjed és a felelősségvállalásban is megjelenik, óriási csalódás lenne azt látni, hogy a nők aljadék módon megspórolják a felelősséget és a kiadásokat, de közben egyenlőségért ordibálnak. 😱😱

2022. jún. 25. 13:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/171 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Azt csinálsz amit akarsz. De mire volt jó ez a mai vergődésed?
2022. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/171 anonim ***** válasza:
98%
Én a saját fizetésemet magamra költöm, h jól nézzek ki. 1000% hogy nem fogok fizetni randin, még brad pittnek se. Ha a pasi akar randizni, akkor ő fizet, ha nem úgyis jó, majd jön a következő. Ilyet mint a kérdező, csak a csóró férfiak mondanak.
2022. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/171 anonim ***** válasza:
100%
Én spéci MINDIG magamnak fizetek, mert pontosan azt a mocskolódást akarom elkerülni, amit a kérdező tol. Ugyanakkor hatalmas red flag, ha a férfi első randin még csak fel sem ajánlja, hogy fizet.
2022. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/171 A kérdező kommentje:

"ha nem úgyis jó, majd jön a következő. "


Sokat elmond a női gondolkodásról ez a félmondat. Jöjjenek csak sorban, aztán fizessenek is, mert én.. olyan szép vagyok! Én ennyit vagyok képes beletenni a kapcsolatba, ugye elég?


Ennyit arról, hogy a nők mennyire anyagiasak :D

2022. jún. 25. 16:35
 75/171 anonim ***** válasza:
100%
Jól van kicsi troll. 🤡
2022. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/171 anonim ***** válasza:
100%

Jól van. Hisztizz csak. Senki nem kapálózik. Kiemelsz egy apró részletet egy hatalmas halmazból és azon rugozól.

Várj csak. Biztos nagyon csóró vagy.

2022. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/171 A kérdező kommentje:

Igen, rekesszük ki és hiteltelenítsük azt, aki nem fekszik le a nők álomvilágának és nem hajlandó kiszolgálni minden irreális igényüket, biztos csóró!


Nem, csak racionális vagyok.

2022. jún. 25. 16:40
 78/171 anonim ***** válasza:
100%

nálad nem a fizetés/nem fizetés a gond

hanem a mentalitásod


tételezzük fel összejön egy csaj - együtt akartok élni - hogyan is lesz ez a nem fizetek semmit? fillére pontosan kiszámolod a havi rezsit, kajat, miazmást? te 4 percet fürdesz te meg 6ot akkor te többet adsz bele?

mi lesz ha lesz gyerek??? vajon az ö szükségleteit hogyan osztod?

ha a nő marad otthon vele neki pont a közösen vállalt gyerek miatt lesz kevesebb a pénze. bár te is maradhatsz otthon a gyerekkel - nincs tiltva..

és sorolhatom ahol nem tudod megoldani h te nem fizess

2022. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/171 anonim ***** válasza:
100%

75#

Gondolom nem szép, kövér nővel nem mész randira. A férfiak csak a külsőre mennek és nem akarják megismerni a csúnya nők lelkét.

Nagyon szép, mindent elmond.


Amúgy amennyire is fáj, nem vagy egyedülálló, ha te nem akarsz fizetni ok, megyek tovább. Te meg várjad csak azt a nőt akinek ez megfelel, van időd.

2022. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/171 A kérdező kommentje:
79 Randizásról és csak a randik költségéről volt szó, nem arról, hogy a kapcsolat hogyan alakul tovább.
2022. jún. 25. 16:44
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!