Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a tévhit honnan ered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tévhit honnan ered illetve miért népszerű még mindig, hogy a férfinek kell fizetni egy randin?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy az egyenlőség teljes körű, az anyagiakra is kiterjed és a felelősségvállalásban is megjelenik, óriási csalódás lenne azt látni, hogy a nők aljadék módon megspórolják a felelősséget és a kiadásokat, de közben egyenlőségért ordibálnak. 😱😱

2022. jún. 25. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/171 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor lenne igazságos, ha csak az első randin illemből lenne.

De amikor már randira hívtad a megye összes csaját, akkor már érthető, hogy elkeserítő!


Nem magamra értettem, van barátnőm!😉

2022. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/171 anonim ***** válasza:
91%
Mert mások a nemi szerepek, egyenlőség ide vagy oda, egy férfi sosem fog szülni, szoptatni, és ha megtámadnak az utcán egy párt, nem a nőnek kell megvédeni a hapit. Ezek a nemi szerepek pl. sosem fognak változni. Az egyenlőség akkor jön szóba, amikor ugyanazon munkáért hasonló bérezés járna mindkét nemnek, ennyi.
2022. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/171 anonim ***** válasza:
95%
Ez csupán illem és udvariasság keveréke, amit nem kötelező betartani.
2022. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/171 anonim ***** válasza:
97%
Az fizet, aki elhívja a másikat. 🙄 És általában a férfiak hívják randira a nőt.
2022. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/171 anonim ***** válasza:
98%
Ha te nem akasz fizetni, szíved joga. Az hogy mennyire leszel népszerű vele az más kérdés. Egyébként ez csak egy udvarias gesztus valóban, nem kell kiakadni rajta. Nem kell nagy dologra gondolni egy kávé, üdítő, passz nem a legdrágább étterembe kell beülni háromfogásos kajára.
2022. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/171 Mathus ***** válasza:
77%

a kérdésre: nt, én már régóta nem tapasztalom ezt. a nálam eggyel fiatalabb generációban meg egyáltalán nincs meg ez. sőt furcsállják, ha meg akarod hívni őket valamire.

ahol még működik a meghívósdi az az amikor a haverokkal beülünk sörözni.

2022. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/171 anonim ***** válasza:
66%

Van az illemszabály és van a Lányok Dubajban című film!

Ne keverjük össze a kettőt!

25f😀

2022. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/171 anonim ***** válasza:
98%
Illendő annak fizetni, aki kezdeményezte a randit. Ez leginkább az ismerkedés fázisra igaz. Nekem férfiként nem okoz gondot, szívesen fizetem mindig ha arról van szó. Eleve a nők többet költenek magukra. Fodrász, smink, illatszer, ruha, sorolhatnám még. Míg nekem ennek a töredéke, annak ellenére hogy adok magamra.
2022. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/171 A kérdező kommentje:

5. "Ha te nem akasz fizetni, szíved joga."


Nem akarok MINDENT fizetni egy olyan embernek, akivel akkor még simán lehet, hogy 2 hét múlva elfelejtjük egymást. Ilyen szempontból az a furcsa, ha bárki hajlandó fizetni a kapcsolat nulladik napján.

2022. jún. 25. 13:28
 10/171 anonim ***** válasza:
94%
Aki egy randin is irigy önző, az mit akar egyaltalán egy nőtől? Szeresse akkor önmagát és kész.
2022. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!