Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a tévhit honnan ered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tévhit honnan ered illetve miért népszerű még mindig, hogy a férfinek kell fizetni egy randin?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy az egyenlőség teljes körű, az anyagiakra is kiterjed és a felelősségvállalásban is megjelenik, óriási csalódás lenne azt látni, hogy a nők aljadék módon megspórolják a felelősséget és a kiadásokat, de közben egyenlőségért ordibálnak. 😱😱

2022. jún. 25. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/171 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodtan maradjunk annyiban, hogy pont a férfiak azok, akik az emancipációból csak azt akarják, ami nekik előnyös, de ami nem, abból nem akarnak engedni.


Menjetek gyesre, vegyétek fel a feleségetek nevét, ami ugye egyben a gyerekek neve is lesz, keljetek éjjel fel, ha sír a gyerek, és után lehet itt nyekeregni.

2022. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/171 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan nő vagyok akire te gondolsz kérdező, mindig én adtam bele többet anyagilag a kapcsolatban, barátaimmal ismrőseimmel is nagyvonalúan bántam, de nekem ez a kukacoskodás nem tetszik. A nagy pörgés a semmin mert kb azon pörögsz, ez az ami taszító veled kapcsolatban, kérező.
2022. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/171 anonim ***** válasza:
94%

Meggondolandó, hogy egy ilyen kincentizős férfinek hm ki merne szülni. :) a pelenkát is közösbe fizetnénk biztos, vagy csak én, hisz én szültem, mindig ezen menne a cirkusz képzelem, milyen csodás lehet veled. Értsd meg, itt nem csak egy nyamvadt kóláről van szó, hanem hogy szorult beléd valami féle nagyvonalúság amiről gyanítom fogalmad sincs. Soha senkit nem hívtál meg? Férfiakat sem? úristen mekkora anyagi kockázat! 500-1000 Ft

Na én pont ezért nem akarok összejönni ilyen sráccal mert kiderül, hogy anyagi gondjai vannak, aki így gondolkozik az nem egyenlőséget akar, hanem le van égve és kifogást keres.

2022. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/171 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell etetni. Egy kávéra nem telik? Akkor a randizás a legkisebb gondod.
2022. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/171 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt kizártnak tartom, hogy egy fagyi / kávé / üdítő nem fér bele. De oké... NEM vagy köteles fizetni. Fogd már fel. Azt csinálsz, amit akarsz, nő meg azt gondol emiatt rólad, amit akar.

Senki sem kényszerít rá, hogy fizess az első, huszadik vagy nyolcszázhuszadik randin. Megteheted, hogy csak a sajátodat fizeted, és garantálom neked, hogy semmilyen jogi következménye nem lesz.

2022. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/171 anonim ***** válasza:
99%
Tiniként nem foglalkoztam ezzel én sem. Vagy ha olyannal voltam, akivel nem gondoltam komolyan. De! Ha egy kólára nem tudod meghívni a nőt, mégis hogyan tudnád támogatni/ gondoskodni róla anyagilag gyerekvállaláskor? Majd a semmi gyesből is minden megy felesbe a gyereknek?
2022. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/171 A kérdező kommentje:
Miért jön mindenki a kólával? Nincs kőbe vésve, hogy első randin csak kólázni vagy kávézni fogunk.
2022. jún. 25. 15:41
 48/171 anonim ***** válasza:
100%

Utolsom jokat irtak, ferfikent mondom. Az elso randis meghivas egy szimbolum ami mutatja hogy..


- nagyvonalu, gondoskodo, laza vagy

- nem vagy annyira leegve hogy egy ital se fer bele (akkor mire szuljon majd a no?)

- ertekeled a no tarsasagat egy kis kedves gesztussal



Baromi antipatikus ahogy azon porogsz hogy visszautasitas eseten bukhatsz ezer ft-ot..

2022. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/171 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs kőbe vésve, hogy első randin csak kólázni vagy kávézni fogunk."


Vilageletemben igenyes, szep, intelligens nokkel randiztam es sose vittem oket luxushelyre elso randin.

2022. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/171 anonim ***** válasza:
100%
Azért jön mindenki a kólával, mert ennyi pénzfektetést igényel egy első randi. Te meg annyira nem vagy képes, hogy ezt fizesd
2022. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!