Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon szép afrikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon szép afrikai nő aki össze akar házasodni velem incellel, szerintetek max hány évig lesz biztosítva a szex mielőtt Chadre vált?

Figyelt kérdés

Tehát mennyi idő amíg le tud rázni? Tudom nem szeret csak megjátssza, de hát jobb mint a magány és szexhiány.


Hány évig kell neki biztosan velem maradnia?


2022. jún. 27. 08:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
12%
Örökké. Idővel rájön, hogy értékes ember vagy :)
2022. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
"év"? Inkább pár hónap, amíg el nem intézi a letelepedési engedélyét és hasonlókat.
2022. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
0 napot tippelek. Nagyfarkú internetes csaló Nigériából lehúz párezer dollárra, utiköltség + vízumügyintézés címén.
2022. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

2


Van itt aki esetleg érti is a hivatalos folyamatokat?


Konkrétan tudni szeretném mennyi idő , hogy mérlegelni tudjam mennyi idő, hogy fiatalabb éveimben még belefér-e majd még egy thai és egy brazil lány.

2022. jún. 27. 08:50
 5/39 A kérdező kommentje:

3


Nem. Találkoztam már vele, meglátogattam.

2022. jún. 27. 08:51
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nigériában? Akkor nem vagy sem csóró, sem bátortalan. Akkor sokáig veled lehet.
2022. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

6


Afrikában sok ország van még, talán ideje elővenni a térképet.


Nem mindenhol van Boko Haram.

Sok hely kultúrált, sőt a balkáni életszínvonalat is hozza.

2022. jún. 27. 09:04
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

nem így működik, mint ahogy megálmodtad :)


Nekem külföldi férjem volt (minden EU-n kívüli ország, így akár Ukrajna, USA, Oroszország, Kína vagy az afrikai államok stb) ún. “harmadik ország”-nak számítanak ebből a szempontból.


A házasság NEM KELEKTKEZTET AUTOMATIKUSAN még tartózkodási engedélyt sem, még azért is eljárást kell indítani a BÁH-nál.

Szóval nem kell a kitalált uszítás tényleg…


(a letelepedés pedig több év (!!!) legális tartózkodás után kérelmezhető, csak a házasság, de még a közös gyerek léte sem elégséges!!!

Biztosítási jogviszony (SAJÁT JOGON!), jövedelemszerző tevékenység (ellenőrzik, kamu munkáltatói nem lesz elég :), normális lakhatás (ellenőrzik helyszínen TÖBBSZÖR!) és a TE KÖTELEZETTSÉGVÁLLALÁSOD, jövedelmi-vagyoni viszonyaid bemutatása is szükséges.

(lehet megtagadni meg háborogni, akkor a döntés is olyan lesz… ha neked sincsenek rendben a fenti körülményeid MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRKÉNT akkor meg megint ne legyenek illúzióid)


…de persze, nem kell nekem hinni.

Lehet tovább álmodozni, hogy egy repjegyért veszel magadnak egy Naomi Campbell szintű modellt és boldogság van.

Szánalmas.



(…egyébként de. van piaca a letelepedési engedélyeknek, de még akár az 1-2-5 éves tartózkodási engedélynek is- ez utóbbiakat kb 3-5 MFt körülre taksálják… de nem téged fognak megkeresni ezzel sem, ha a saját életkörülményeid nincsenek rendben, ennyit erről.

Ennyiért egyébként rendezett körülmények között élő, dolgozó ember nem vállalja- még egyszer leírom: KOMOLY KÖTELEZETTSÉGVÁLLALÁS lenne ez, ami nem 3-5 MFt-ot ér…

…el ne kezd, hogy ismersz ilyet. Én is… de attól ez még nem OK.

2022. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
7 nem tomm. Nekem a google, google maps Nigériát jelöli meg Boko Haram országaként. Szerinted nem ott van. Akkor hol jártál? Kelenföldön?
2022. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
13%
Ez engem is érdekelne. Egyelőre egy vietnámit tudtam befűzni. Kb 5 éve velem él, de most már jó lenne egy egzotikusabb.
2022. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!