Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt és mit akar pontosan? Főleg pasik válaszát várom

Figyelt kérdés

Van egy srác, eléggé hajt rám,de nem tudom mit akar. Egyik percben tök romantikus, a másikban meg közli, hogy csak szexet akar. Ennek ellenére érdeklődik felém, nem csak testileg és egyáltalán nem úgy viselkedik, mint aki tényleg csak azt akar, mégis azt mondja. Mi lehet az igazság? (tulajdonképp egyszer már megkapott félig, ezért sem értem, hogy miért hajt ennyire) Ha meg tényleg csak azt akar, miért csinálja ez velem, nem értem? :S


Köszi a segítséget!


2010. szept. 20. 22:35
1 2
 1/11 Funktasztikus ***** válasza:
pasi egy alfahim:D csak megakar dugni oszt kész:D
2010. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te akarsz tőle, ez a lényeg.

Vagy lesz valami vagy basztok!

2010. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22:38 igazad van .Beszélgetni nem szeret veled és csak a testedre hajt?
2010. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, épp azt mondom, hogy szeret beszélgetni is és nem csak a testemre hajt, ugyanakkor még is azt mondja.
2010. szept. 20. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi romantikus, de emiatt többször kudarc érte, folyton azt próbálja bizonyítani, mennyire nem az.
2010. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Feküdj le vele, mint mindenkivel. Legalábbis az írásodból ezt veszem le. "Egyszer félig megkapott és nem értem mit akar még."


Egy kérdésem van csak: r*banc-e vagy? Mert szeritnem igen.

2010. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ajjajj, én ismerek olyan pasit, aki romantikus, egyben van baratnoje, es felre is dug, es a naiv csaja meg elhiszi a dumakat amiket mond.


sajnos kedves kerdezo, ezt mi nem fogjok neked biztosra megmondani. tegy fel neki olyan kerdest, ami hatso szandeku, tehat veletlenul elszolja magat, kozben figyeld az arckifejezeset.

az kell hogy mondjam hogy a 14-18 eves lanyok kis naivak mind, csak bäszni akarnak, meg megmutatni azt a baratjuknak, hogy igenis jobb vagyok mint egy 25 eves. Sajnos ez a legnagyobb baj a fiatal lanyokkal, amit mi fiuk termeszetesen ki is hasznalunk, ha lehetosegunk van ra...

2010. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És nem vagyok ribanc, mert soha senkivel nem feküdtem még le rendes kapcsolat nélkül (és nem is fogok), az csak kivételes alkalom volt, mert ittam is, és már akkor is ezt csinálta, ezért nem értettem pontosan, hogy mit akar, így belementem. És azért csak félig, mert annyi eszem még volt, hogy ne adjam oda magam teljesen... Egyébként nem tartozom a 14-18 éves kategóriába sem, csak eddig még nem volt dolgom ilyen típusú pasival.

2010. szept. 21. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak biztos pontnak akar tartani téged.Vagyis ha nem lesz neki más legyen kihez fordulni szexelni vagy egyéb segítséget kérni.Vigyázz vele!
2010. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

hagyd hogy nyomuljon. randizz vele. és ha le akar fektetni, mondd neki, hogy még nem állsz készen. na, ha ezután megváltozik, mérges lesz, hanyagol, akkor már meg is van a válasz.

Lehet, hogy normális, csak játsza a "menőt", vagy amit ő annak hisz.

2010. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!