Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénkebb lányok! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb lányok! Volt már olyan veletek (vagy el tudnátok képzelni), hogy lemondotok/elhalasztotok egy randit valami kifogással mert megijedtek a helyzettől?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Többnyire csak ezért szoktam lemondani.
2022. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Simán el tudom képzelni magamról (sajnos)
2022. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a kérdésem arra az esetre értendő, ha a srác egyébként bejön, nem az olyan lemondásra gondoltam, ahol nem bejövős a srác.
2022. júl. 10. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt meg ilyen régebben. Annyira bejött a srác de annyira erős (pozitív értelemben) személyisége volt, hogy beijedtem a találkozástól.
2022. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha bejön a srác, akkor is simán előfordulhat.
2022. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én nem. Mivel félénk vagyok, és általában a szintén mulya pasik tetszenek, többnyire egy örökkévalóságig várom, hogy randira hívjon. Ha végre megtörténik, nincs az az isten, hogy ne menjek el. 😁

Egyetlen egyszer fordult elő még fiatal koromban, hogy egy társaságból megtetszett egy srác. Csak épp nem volt józan. Konkrétan aludt, amikor megláttam. Utána magához tért és úgy alakult, hogy összejöttünk. Másnapra meg is beszéltünk egy randit. Annyira nem bíztam abban, hogy érdekelném, vagy egyáltalán emlékezni fog másnaposan, hogy megbeszéltünk valamit, hogy nem mentem el. De odaküldtem egy "kémet", és jelentette, hogy a srác elment, még virágot is vitt 😭 Nem mondom, hogy azóta is bánom, mert 20+ év alatt kihevertem, de azért tanultam belőle.

2022. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Még nem fordult elő (mivel soha senki nem hívott randira, most meg kapcsolatban vagyok), de simán kinézem magamból.
2022. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

En olyan félénk voltam hogy az esélytelenek teljes nyugalmával mentem randira.

Hogy ugysem kellek neki ugysem fog már randi utántol keresni, legalább nem unatkozom addig se alapon mentem csak el. Ki sem öltöztem.


Es eleg érdekes lett a dolog. Mert a legaprobb dolgokban is egyeztunk. Pl ő is zöld teát kért én is mindig azt iszok.

Ő is hiszi es alkalmazza is pl a pozitiv gondolkozást (vonzást) erről órákat beszeltunk.


Kezdtem azt hinni már hogy nyomozott utánam..b.zi nagy véletlen random dolgokban is egyeztunk. Es kesobb találkoztunk még ugyan én meg random pl húztam egyet szórakozásbol a telojában a névlistán es kitoroltem egy számot. Hatalmasan megdöbbent ugyanis azt az egyetlent töröltem ki akihez néha d.gni járt, es ennyi. Hogy hogy a f.rncba találtam en azt meg egy blikkre?:D


Aztán beütött vmi love bombing, vett ékszert is (szívmedál. Egyik fele nálam masik nala)


De itt kezdtem görcsös lenni. Mikor elmult az esélytelenek nyugalma rólam. Mikor már reményt láttam hogy kellek neki.

Elkezdtem zavart gátlásos lenni, mindent elrontottam. A szex is korai volt, szegyenlos is voltam meg bénáztunk a cipzárral is es rossz volt a szex ill katasztrofa is. Az egymásra hangolódás sem volt meg meg.


Azota hogy más nővel van, szinte egy teher esett rolam le.


Szóval én félenkségi rekorder vagyok, randit megsem hagytam még ki ez miatt.

2022. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!