Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemenjek ebbe a kapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a kapcsolatba? Én 21/F, ő 28/N.

Figyelt kérdés
Megvan köztünk az összhang, jól érzem magam vele a barátilag, de kezd alakulni komolyabb dolog is.
2010. szept. 21. 17:22
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
100%
miért ne?:D én a helyedben ezen nem gondolkodnék..
2010. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő pár év múlva gyereket és családot szeretne. Én ilyen 5 évig még biztosan nem és akkor sem garantált hogy vele. Ha összejövünk, akkor lehet elszalaszt egy vele korabelit aki feleségül venné.
2010. szept. 21. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a korkülönbséggel még önmagában nem lenne gond szeritnem, de ha így állsz hozzá hogy nem bztos hogy vele akarsz családot, akkor még nem szereted annyira, hogy össze kéne jönnötök. Ha meg csak azért akarsz vele összejönni, mert más most nem ngyon van a láthatáron, az főleg rossz. Inkább várjatok szeritnem, legyetek még barétok aztán majd úgyis kialakul hogy mit is akartok.

L19

2010. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Senki nem tudhatja, hogy mit hoz a jövő. Ha úgy érzed, hogy érdemes megpróbálni, akkor tedd is meg.

A korkülönbség ne aggasszon, mert az, ha számítana, nem alakulnának már a dolgok.

Ellenben, ha csak baráti érzelmeket táplálsz benne, akkor ne.

Úgy is összefoglalhatnám az egészet, hogy ne az eszeddel dönts, hanem a szíveddel. Ha úgy érzed, hogy tudni fogod szeretni (szerelemmel), sokáig, akkor vágj bele, de ha nem, akkor inkább hagyd.

2010. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én: 29/N, kedvesem: 21/F. 1,5 éve együtt. (Osztás nem érdekel, de ha valakinek úgy nyugodtabb a lelke, leírhatja, max. lesz.arom.)

Első körben az lett volna a válaszom, hogy ha csak a korkülönbség a probléma, és egyébként szeretitek egymást, menj bele.

De a kommentedben leírt hozzáállást olvasva azt mondom, ne tedd. Ha ilyen kategorikusan - és kiábrándítóan - kijelented, hogy nem biztos, hogy vele akarsz családot, akkor hagyd. Érted, nem azt mondom, hogy most rögtön ki kell jelenteni, hogy "örökké csak téged akarlak" stb. - de mi pl.nem beszélünk erről ilyen kiábrándító formában, semmi kategorikusat nem jelentünk ki negatív irányban. És egyikünk sem tartja elképzelhetetlennek a hosszú távon együttmaradást, bár szándékosan csak óvatosan érintjük a témát.


Még valami: a nő miatt ne aggodalmaskodj, hogy jaj mi lesz vele, ha Téged választ. Felnőtt, tud felelősségteljesen dönteni. Én annak idején ettől dühödtem fel legjobban, ettől az álszent aggódástól. Az az ő dolga, ha lát Benned valamit, és melletted dönt - tudni fogja, hogy ez mivel jár - azzal, hogy x évvel később lesz családja. A Te dolgod az aggódás helyett viszonozni a szerelmét - már ha Benned is van érzés iránta. A jövő miatti aggódásból megfojtani egy kapcsolatot - nem lenne szabad! Nálunk úgy van, hogy nekem nem sürgős a házasság, gyerek,mert ilyen típus vagyok -persze ha a Te barátnőd egy konzervatívabb típus,nehezebb a szituáció.

2010. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!