Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemenjek ebbe a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a kapcsolatba vagy ne? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves fiú akibe szerelmes vagyok. Ma délután volt randink. Séta a parkban meg fagyizás. Minden nagyon jó volt.

Aztán amikor el akartam indulni hazafelé megfogta a kezem visszahúzott és azt mondta, hogy vmit el kell mondania nekem. Ez pedig nem más volt mint, hogy van 6 év felfüggesztetje. Még középiskolába a haverjával (akivel azóta nem beszél) belekeveredtek vmi drogügybe (árulták is) és vki felnyomta őket. Azt mondja, hogy nagyon megbánta és most már nem tudnák rávenni erre. Azóta mindenkit elkerül, aki drogozik vagy árul.

Nem tudom mit csináljak. Szeretem a fiút, de ez a sztori nagyon megrázott. Kértem egy kis gondolkodási időt. Ti mit csinálnátok a helyemben?


2010. máj. 21. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem hiába ragadta meg az alkalmat, és mondta meg a legelején az igazságot. Én megpróbálnám. :)
2010. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Minden ember hazudik. Azt nem tudhatjuk, hogy ki, mikor és miért. Őszintén bevalotta, ezt lehet értékelni, ha tényleg igazat mond, de 100%-an bízni nem lehet szinte senkiben. Légy óvatos. Aki rossz társaságba keveredik az nehezen tud kikeveredni!


21/F

2010. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

hát nwm hinném helkoszonésnél kéne egy ilyn dolgot közölni :d meg nem belekevereett ha árulta :Da már kicsit tobb

mit belekeveredés belekeveredés az 1 év felfuggő lenne nem 6 :D szerintem hagyd a fenébe

2010. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
veled jól bánt ? figyelmes volt ? mert ha igen, én nem foglalkoznék ezzel. Bevallotta, őszinte volt. Azt hiszem nem hibázott semmit. Hogy neki van egy ilyen előélete, attól lehet egy korrekt ember. Garantálom van aki nem volt elítélve de rosszabb százszor ennél.
2010. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
értékelendő, hogy az elején elmondta, nem miután összejöttetek.... szerintem próbáld meg... :)
2010. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 22. 08:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az +pont,hogy az elején elmondta. Én a helyedben,ha tetszik a srác,simán járnék vele.
2010. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnöd kéne és díjazni hogy az elején elmondta. Lehet hogy tényleg megbánta és ezét nem olyan 1szerű elmondani az ilyen problémákat. Szerintem ez nagyon bátor lépés volt tőle és erős kifejezése annak hogy bízik benned és szeretne veled egy komoly és ŐSZINTE kapcsolatot :) ha bejön a fiú próbáld meg lehet nyersz egy gyönyörű kapcsolatot. Ha pedig mégis kiderülne hogy nem sikerült teljesen kiszállnia az egészből köszönd meg hogy őszinte volt és búcsúzz el. De ezt csak akkor tudod meg ha megpróbálod:)
2010. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

jó, hogy elmondta, de azért bizonyosodj meg róla, hogy ez a drog ügy tényleg csak a múlt. szerintem nyugodtan járj vele, de azért figyelj oda az esetleges gyanús dolgokra és ne vakítson el a szerelem!

sok sikert!

21/L

2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6 év felfüggesztett? általában max 3 szokott lenni
2010. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!