Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mennyit keresitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyit keresitek a nőt randik között?

Figyelt kérdés

Eddigi ismerkedéseim során, ahol komolyabb szándék állt a háttérben mindennap beszélgettünk. Általában egy jó reggelt üzenettel indult a nap és, amikor tudtunk akkor üzenetet váltottunk. Most, akivel beszélgetek nagyon kellemesek a személyes találkozók. Eddig a randik közötti kommunikáció is folyamatos volt, de most úgy érzem egy kicsit megrekedt. Nyilván, ha nem ír akkor én keresem, de nem akarok sok lenni neki, így arra gondoltam, hogy ma már nem írok neki... Még soha nem kellett ilyenen gondolkoznom, mert mindig természetesen jött. Szóval kíváncsi vagyok, hogy a randizós időszak elején mennyit szoktatok kommunikálni? Mi az, ami már zavaró?


29/N



2022. júl. 15. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szoktam játszmázni, meg taktikázni. Az olyan dedós...

Annyit, és úgy keresem, ahogy kényelmes.

Ha valakinek az sok, hogy ha a másiknak hiányzik, akkor ír neki, akkor vele a párkapcsolat sem működne. Legalábbis velem nem. Nem hinném, hogy érdemes úgy egy kapcsolatot felépíteni, hogy nem lehet őszintén, és szabadon kommunikálni. Ha már itt elbukik, akkor felesleges erőlködni.

2022. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Akit erdeklek azzal nekem is napi vagy naponta tobbszori is a kommunikacio az életunk már az elejétől is egybefonódik. Irto hamar alakulnak közös ismerősök, mindenki ismer minket család haverok sztorik események.


Minden más esetben ha nem irnak meg tobb napig semmi meg 2 találkozo között nincs minősi kapcsolattartás abbol nekem még nem lett semmi ugyanis ilyen esetekben én pláne nem fogom magam strapálni.

2022. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
azt tartom jónak, amikor mindkét fél keresi egymást és próbálják a másik gyakoriságát tükrözni
2022. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezt az ovis írogatást mellőzöm mihamarabb, mert felületes-nevetséges-gyerekes pláne azokkal a buta fejecskékkel.

Sokkal többet mond egy beszélgetés szóban telón, ha rövid is.

2022. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi max 1 napot hagytunk ki, de ez ritkán fordult elő. Többnyire naponta többször beszélünk.
2022. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amennyit tudom.
2022. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy milyen a munkaköre. Sok olyan munkahely van, ahol nap közben nem lehet írogatni.

De szerintem se keresd te, ha fontos vagy neki, akkor tényleg nem kéne ezen agyalni, hanem jönne a dolog természetesen.

2022. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudna írni munka közben is ha akarna, nem olyan a munkaköre...
2022. júl. 15. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Általában naponta többször is bár én szoktam direkt olyat csinálni hogy több napra eltűnök és olyankor kíváncsi vagyok, hogy ő mit reagál erre. Ha nem nagyon érdekli merre lettem akkor automatikusan tiltom is a lányt. Sajnos most az utóbbi 3-4 lány zsinórban így lett, pedig olyan jól indult minden.
2022. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, rossz taktika. Nem a nő fog írogatni, hogy hová tűntél. Ha nem írsz, hát akkor a nő nem fog utánad koslatni.
2022. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!