Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha igazán tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha igazán tetszik egy nő nektek akkor mindig keresitek őt amint lehetőségetek van rá?

Figyelt kérdés
Például közösségi oldalon. Vagy akár személyesen is.
2017. nov. 14. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert nem akarok az agyára menni azzal, hogy folyton rajta lógok, ezzel ellőve az esélyeimet.
2017. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
“Amint lehetőség van rá.” Igen. Akkor egyből. Tehát, ha dolgozok, vagy bármi más dolgom van, akkor nem szoktam. De máskülönben alig várom, hogy beszéljek vele.
2017. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyesek számára idegesítő, ha nagyon rájuk másznak.
2017. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen. Vagy ha mondjuk tudom, hogy pár óra múlva úgy is találkozunk, akkor nem feltétlenül írok rá. De egy mizu? vagy hogy telik a napod? azért minimum van napi párszor.
2017. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Jelenleg is beszélgetek egy lánnyal, nekem nagyon szimpatikus. Szerintem én se vagyok közömbös nála. Leirtam neki hogy ,,tetszik", kissé gyors a tempó azt válaszolta. Azóta minden nap írunk egymásnak, hol nagyobb az érdeklődése, hol kisebb. Nem tudom komolyan mi tévő legyek :/ Kértem már tőle személyes találkozót, mondta hogy megbeszélhetjük egyszer. Nem akarom elkapkodni, igyekszem elnyerni a bizalmát, és természetesen meg is tartani. De nem sokáig bírom már, nagyon bejön :)


29f

2017. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 ha nemet mondott, akkor csak húzza az agyad. Hülyét csinálsz magadból, ha ezek után is nyomulsz.
2017. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha helyzetünk ezt ésszerűnek láttatja velem, igen.
2017. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, főleg nem közösségi oldalon.
2017. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig, mert egyrészt nem akarok az agyára menni, másrészt nekem sem egyszerű kitárulkozni érzelmileg.
2017. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, pláne nem mindig. Persze ha kölcsönös a szimpátia akkor hajtok rá, de nem akaszkodok rá, nem megyek az agyára. Ilyenkor hagyom hogy ő is keressen nem csak én keresem a társaságát, még akkor sem ha nagyon oda vagyok érte.
2017. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!