Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin,nem ciki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin,nem ciki a kiszemelt lány előtt, elengedni egy galambot?

Figyelt kérdés

Eddig 2 randi volt,minden jól ment,de mindig vissza kellett tartanom.

Én,olyan fingós fajta fiú vagyok.



2022. júl. 30. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
tudja meg minél hamarabb, mire számíthat és még az elején leléphet, ha akar.
2022. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Az elején. Fingjál, böfögj, túrd az orrod,légy természetes! :D
2022. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy fingós fiú, csak szart/szarul eszel.


Ne nyelj levegőt, be rágózz, ne igyál bubisat, illetve jól rágd meg a lenyelnivaló ételt.


Az étrended pedig legyen alacsony FODMAP.

Hosszú távon jó lenne megtalálni a határokat, hogy melyik cukor okoz benned, ésmilyen mértékben túlzott gázosodást. Nálam pl a tejcukor, laktáz enzimes/laktózmentes termékeket kell ennem.


És nem a fingás a gond, sok rossz dologgal jár az emésztőrendszerednek nem megfelelő étrend. Pl alacsomy energiaszint, fogékonyság betegségekre, rossz alvás, savasodás, stb... ezek összefüggnek.


Amúgy randitémára visszatérve. Rotyogtatni mindig gáz.

2022. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ milyen a csaj. Engem például nem zavar.
2022. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nőként jó párszor voltam én is ilyen szituba. Ha lakáson, beülős helyen vagytok, akkor ki lehet menni vécére, akár többször is, és ott elintézni. De egyébként nem illik sehányadik randin befingani a másik orra alá, és párkapcsolatban sem. Nyilván hosszabb ismeretség után már fel lehet vázolni, ha épp kínoznak a szelek, de akkor is diszkréten illik a gázoktól megszabadulni:-) A véletlen eregetéssel nincs gond, szinte mindenki fingik pl. egy együttalvásnál.
2022. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy,hogy egy kis sunyi békegalambról beszélünk vagy pedig mikor odavered a basszust keményen.
2022. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Árpád apánk mondá vala, hangos fingnak nincsen szaga. De amelyik sunyi, lapos annak szaga iszonyatos
2022. júl. 30. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Ennyi👍
2022. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Én nő létemre hangosan fingok, és bizony büdös. Ennyi.
2022. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi 8 éve vagyunk együtt. Együtt is élünk mégse fingunk a másik orra alá. Jó lenne időben jelezned, hogy ilyen beállítottságú vagy, hogy, ha úgy van a csaj léphessen.
2022. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!