Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakori, hogy egy 35-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy egy 35-40 éves nőnek még mindig csak rövid/komolytalan kapcsolatai legyenek? Mi állhat emögött?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor valaki sose volt házas, nem is akar családot alapítani, de 40 évesen még mindig pár hónapos, vagy maximum 1-2 éves kapcsolatai voltak.

A környezetemben szinte mindenki 30 éves koráig családot alapít, akit ez nem érdekel, az is minimum komoly kapcsolatban él együtt valakivel, vagy volt már legalább egy hosszútávú kapcsolata. Arra csak egy-két példát látok, hogy valakinek végig rövid kapcsolatai legyenek, így nem tudom, mennyire általános jelenség.

(Az nem számít ide, ha valaki mondjuk harmincas éveiben elválik, és utána veti bele magát az ismerkedésbe és a rövidebb kalandokba.)



2022. aug. 8. 00:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1: Ahhoz, hogy egy fiatal, 16 éves lány elsőre megtalálja a tökéletes nagy Ő-t, szerencse kell. De egy 35-40 éves nő esetében már semmi köze a szerencsének ahhoz, hogy milyen pasikat fog ki.
2022. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11: A szerencse sajnos minden életkorban számít. Van, aki iszonyúan peches. Nekem van egy nőrokonom, aki egész 35 éves koráig csak olyan férfiakat fogott ki, akikről kiderült, hogy az alábbi kategóriák egyikébe tartoztak:


1. Csak arra mentek rá, hogy hitegetéssel lefektessék, aztán otthagyták.

2. Meglévő pár vagy feleség mellé akartak futó kalandot.

3. Kiderült róluk, hogy elviselhetetlen személyiségvonásaik vannak.


Végül 35 fölött nagy nehezen talált egy rendes, elvált férfit, akivel össze is költözött, gyerekük is született. Azonban a férfinak a vele élő, iskoláskorú kamasz lánya féltékeny lett rá és az új csecsemőre, és mindent megtett, hogy szétrobbantsa őket. Két év alatt sikerült is. Addigra már 40-en is túl volt, s inkább úgy döntött, nem keres újabb társat, egyedül marad a gyermekével. Úgyhogy ennek a nőnek alapvetően önhibáján kívül egész életében egyetlen normális társkapcsolata adatott meg, az is csak 3 év hosszú volt, amiből 2 év szenvedős.

2022. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12: De ez éppen hogy nem szerencse kérdése. Mindkét oldalon könnyű hinni a szerencsében vagy a hiányában, de valójában annyi és annyi emberrel passzol mindenki, hogy a szerencsének minimális köze van ahhoz, hogy megtalálunk egy ilyen embert vagy sem.

Sokak fejében él még mindig az a kép, hogy valahol a Földön van egy társunk és őt kell megtalálni, mert csak vele leszünk igazán boldogok. Ez nem így van. Több millió emberrel tudnánk leélni úgy az életünket, hogy a végén azt mondanánk: igen, ő volt az igazi. Közülük pedig biztosan él néhány a környezetünkben is. Sőt van, aki éppen társat keres. Innentől pedig már nem szerencse kérdése az egész, hanem hogy mennyire vagyunk jó emberismerők, egyáltalán mennyire ismerjük önmagunkat illetve azt, hogy mire is vágyunk valójában.

2022. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: Nézd, én a közelmúltban, még a COVID előtt három éven át intenzíven társkeresőztem. Körülbelül 1000 nőnek írtam névre szóló, egyedi kezdeményező levelet. S mi lett az eredménye? A 90%-uk egyáltalán nem válaszolt vagy csak egy rövid elutasító választ küldött. A maradék 10% többsége pedig sokszor minden magyarázat nélkül, vagy pedig hajánál fogva előrángatott indokkal abbahagyta a levelezést velem. Olyan is volt jó néhány, aki egy hónap levelezés után sem akart találkozni, s ebből meg nekem lett elegem. Végül nyolc nővel jutottam el a randevúig, s közülük hat egy találkozás után, egy pedig három találkozás után mondott nemet. Egy pedig nekem volt annyira ellenszenves, hogy én mondtam nemet. S igazi lélekbúvár vagyok, imádom a pszichológiát: pillanatok alatt átlátok az álarcokon, az önismeretem pedig kimagasló szintű. Úgyhogy engem azzal végképp nem lehet vádolni, hogy az önismeretem vagy az emberismeretem gyenge volna. Tudom, mire vágyom. S mégis teljesen sikertelen volt a 3 éves keresgélésem. Úgyhogy önmagában nem biztosítéka a sikeres társkeresésnek az önismeret és az emberismeret.
2022. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13: Annyi és annyi emberrel passzol mindenki? Ugyan. És ehhez még "különleges hópihének" sem kell lenni. Piszok nehéz legalább egy olyanba belefutni, akivel tényleg összeillünk, minden lényeges szempontból, nem csak egy-egy dologban. Igenis szerencse kérdése. Jókor lenni jó helyen, jó állapotban stb.
2022. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, én körülöttem viszont kb 20-ból 3 embernek sikerül 30 éves korára a család.


Egyébként pedig nem kötelező sem a gyerek sem az esküvő.


Nem mindenki olyan szerencsés, hogy megtalálja a hozzá megfelelőt.

2022. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!