Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már tényleg idősebb csávóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már tényleg idősebb csávónak számítok a lányok szemében?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Kicsit más az életem, mint a legtöbb 28 évesnek, mert 25 évesen mentem el egyetemre és ezért iszonyú sok fiatal lányt és általában embert ismerek. A velem egykorú gyerekkori barátaimat leszámítva a legtöbb ismerősöm 20-25 körüli. Ez mellett eléggé fiatalnak is nézek ki, ezt nem én mondom, hanem általában mindenki aki újonnan ismer meg, hogy olyan 21-24 évesnek tippelnek. (Szőkés, hosszúkás haj, ránctalan kölyökkép, puha fehér bőr. De pl. sportolok is és nulla alkoholt iszom.)


Tavasszal ismerkedtem egy 22 éves szaktársammal, aki szintén meglepődött amikor mondtam hány éves vagyok, pedig már két éve látásból ismerjük egymást. Látszott nagyon tetszem neki, aztán amikor megtudta a korom szerette többször felhozni köztünk a korkülönbséget, ami 6,5 év, mert hogy neki még nem volt idősebb barátja, nem is beszél sok idősebbel és kicsit UFO-ként tekintett rám úgy éreztem. Próbáltam egyszerre egyensúlyozni abban, hogy természetesen idősebbként tőle kicsit több dolgot láttam és tapasztaltam a felnőtt életben (25 éves koromig ugye dolgoztam, éltem külföldön is, elég kalandos és jó életem volt), ha neki ez vonzó valamiért, de abban is, hogy azért vannak még bőven közös témáink és érdeklődési köreink és ennyi korkülönbség nem sokat jelent. Végül lefeküdtünk, de aztán jegeltük a dolgot, mert most kijöttem dolgozni a nyárra külföldre, igaz tartjuk a kapcsolatot és talán folytatjuk a dolgokat ősszel. Kérdésem hogy 28 évesen a kb. ilyen 20-24 éves lányok már "idősebb férfiként" tekintenek rám? Mert nála ezt éreztem. A szüleim között is 7 év van és szintén huszonévesen jöttek össze, de még sose tűnt fel különösebben a dolog.



2022. aug. 9. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is jobban szeretem, ha hasonló korú a párom. Van, akinek nem sok ennyi év, másoknak sok. Ez van. Keress olyant, akit nem zavar. Nekem 25 a lélektani határ.
2022. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen bőven fiatal vagy. Nem hiszem, hogy minden lány olyan, mint akivel ismerkedtél.

N

2022. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Akkor én mit mondjak?🤣 Mégis 18-38 közötti nőket gyalulom
2022. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tènyleg.
2022. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A 20 körüli lányok szemében igen.
2022. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az "idősebb csávóság" nem feltétlenül egy rossz dolog, mert látom sok lánynak ez vonzó, vagy ha nem is vonzó de legalábbis semleges számára a korkülönbség és az is jó.


Csak valahogy jobban el kell fogadnom magam és alkalmazkodnom kell fejben ehhez, nyilván ahogy idősödik az ember emlékeztetnie kell magát arra, hogy már idősebb és változott pár dolog is.

2022. aug. 10. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiatalság relatív. Egy 40 évesnek suhanc gyerek vagy, egy 18 évesnek meg idős.
2022. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy 18-20 éves szemében az vagy, emlékezz csak vissza, hogy akkoriban neked is milyen soknak tűnt a 28. Amúgy viszont nyilván nem vagy idős, egy huszonéves fiatal vagy…nekem így 26 évesen “idősebb férfinak” a 35 felettiek számítanak.
2022. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszi báttya 😅 Mégis szúrom a huszonéves jó csajokat
2022. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40 vagyok, nekem mèg fiatal vagy, viszonylag :)
2022. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!