Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ezek miatt érdemes idősebb férfivel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt idősebb "pasim", és több velem egykorúval ismerkedtem.

Szóval a kiindulási pontom egy ember.

Ő nem problémázott olyanokon, hogy értem kell jönnie kocsival és akkor benzin, nem okozott neki gondot minden alkalommal elvinni vacsorázni. Persze, utána lefeküdtünk, de ott is szem előtt tartotta, hogy nekem is jó legyen.

Semmi olyan kínos apróságból nem csinálnak ügyet, mint amiket itt a gyakorin olvasok nap, mint nap.


Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut, ezért nem problemazik vagy csak én fogtam ki egyszer egy rendesebbet?


2022. júl. 11. 10:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%

"Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut, "


Ez elég inceles mondat.


Amúgy meg, vannak egyszerűen dolgok , amikhez agyilag el kell jutni, fel kell nőni

2022. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

"Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut"

Ezért fordul fel tőlük a gyomrom

2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy apára van szükséged aki ellát pénzzel aztán belédporzik valamit akkor hajrá
2022. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

1. Miért lenne inceles?

Egy incel semmilyen nőhöz nem jut, nem?


Azt akartam ezzel a kérdéssel, hogy egy idősebb pasi szimplán élvezi egy fiatalabb lány társaságát. Nem áll le problémázni olyan dolgokon, hogy na most nehogy többet költsön amikor nem is biztos, hogy lesz ebből valami meg hasonló dolgok amiket itt az oldalon látni.


Nem problémázott azon, hogy én keresem-e őt vagy nem, ha látni akart, hívott és írt.


2. Mármint miert fordul fel a gyomrod?

2022. júl. 11. 10:43
 5/46 anonim ***** válasza:
83%
Te sugardaddyt keresel, nem kapcsolatot
2022. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
82%
Figy ha a pénzre hajtassz keress egy sugardebilt vagy mit.
2022. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
24%

Ha ezekre van igényed, akkor jól érzed.

Egyébként hány éves vagy?

2022. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Nem, aki pénzre, sugardaddyre hajt azok drága nyaralást, sok pénzt, drága ajándékokat akarnak.


Én meg azt, hogy egy férfi ne problémázzon azon, hogy ő fizet egy vacsorát és ő tankol.

2022. júl. 11. 10:48
 9/46 anonim ***** válasza:
90%
Ha te ez a 2 anyagi dolog alapján váladztassz kapcsolatot az aztán felszínes lesz
2022. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Nos, az idősebb pasik többsége sem szent. Ott is lesz bibi, csak éppen más téren.
2022. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!