Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker/metal-os pasi undergrou...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/metal-os pasi underground-os csajjal?!?!

Figyelt kérdés

Működhet egyáltalán egy ilyen kapcsolat?Megismerkedtem egy ilyen stílusú pasival,bejön,és énis neki.Illetve csak egyszer beszéltünk.Tök értelmes,intelligens,de az életvitele számomra hagy maga után némi kívánni valót.Drog,pia,szex(soksok nővel)stb.

Míg én olyan drumandbass-es,undergroundos,stílust képviselek,még szűz vagyok,sose volt barátom és még nem voltam szerelmes,számomra majdnem minden rózsaszín,mindenben meglátom a szépet,hepinesz van.

De annyira cuki nemigaz,és tuti h tetszem neki,de lehet h engem is csak szexre akar??(Kisugárzásom alapján nem vagyok aza tipikus szűz lány,sőőőt...)

Valaki járt már hasonló cipőben?Meg úgy általánosságban működhet olyan kapcsolat ahol a két fél ennyire különböző stílust képvisel???


19l,ő 25f


Köszi előre is a válaszokat.


2011. máj. 4. 20:06
1 2 3 4
 1/34 szamóca. ***** válasza:
81%
ne skatulyázd be őket. nagyon sok oylan embert ismerek akiknek ilyen az életvitele...drog, pia, szex orrba szájba. de a legtöbbje ha talál egy lányt akit tényleg szeret, nem csalja meg. ez egyszerűen csak egy sztereotípia. persze velük azért "kalandosabb" az élet, hozzá kell szoknod néhány dologhoz, de hát miért ne?:)
2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj de szerintem felejtsd el, ha nem akarsz szenvedni :) ha összejössz vele úgyis csak meg fog csalni állandóan, ráadásul drogozik is O.o Úristen én úgy kerülöm az ilyet mint a tüzet
2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%
LOL ugyanabban a pillanatban két tök ellentétes választ írtunk! :D:D
2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
apukádék mehettek volna moziba is!
2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

egy ideig biztos működhet.


persze majd az okozhat problémát, hogy együtt nem nagyon tudtok buliba/koncertre menni. de amúgy ha jól kijöttök egymással, szerintem a stílus másodlagos


17/L

2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 szamóca. ***** válasza:
81%

:D én védem a rosszakat:P

egyébkétn sokszro csal is a látszat. engem első körben mindenki ilyen életmódúnak néz, mint amit leírtál kérdező. vmilyen szinten végül is igen, maga az életforma még talán, de nem drogozom és nem szexelek sok emberrel (értsd: csak párkapcsolatban eddig :D )

2011. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%
szerintem a zenei konfliktus miatt bajok lehetnek, és valószínűleg neked kellene váltanod. amúgy nem értem azt hittem az undergroundosok is tolják a cuccost. én amíg dnb partikra jártam nem csináltam mást csak orroztam:P
2011. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
A stílus tényleg másodlagos, egy drogossal viszont alapból nem kezdenék.
2011. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%
úristen nehogy összejöjjetek,tökmás a stílusa ,mint neked vagy te is legyél rocker vagy ő undergrundos vagy legyetek mindketten tökmások ,de egystílus (közös megegyezés alapján) pl.:hippi vagy deszkás,de nehogy összejöjjetek így,mert teljesen gáz! Mindenki titeket fog nézni az utcán meg ilyenek!
2011. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 szamóca. ***** válasza:
87%
"holnaptól repper leszek! " ez ám a megoldás, valószínű azonosulni tudnak majd a szereppel:D
2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!