Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tűnhetek ennyire könnyűv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnhetek ennyire könnyűvérű lánynak?

Figyelt kérdés

Mindig azt tapasztaltam a randijaimon, hogy mintha semennyit nem bírnának várni a pasik, az első randin már látom végig, hogy alig bírnak magukkal, utána meg egyből megcsókolnak, meg szexet is akarnának (szexbe csak egyszer mentem bele, amikor már egy éve nem voltam senkivel, és nagyon kivoltam), akkor is, ha előtte csak neten beszéltünk pár napot, és a legelső találkozásról van szó.

Arra nem lehet fogni, hogy csak a szex érdekelte őket, mert egyikükkel sem egyéjszakás kaland volt, utána is találkozgattunk.

Nyilván kicsípem magamat a randikra, de abszolút nem vagyok ez a mutogatós cicababa, szimplán csak szeretem a ruhákat/szoknyákat, meg egy kis sminket szoktam, meg szépen megcsinálom a hajamat, szóval semmi kihívó.

A viselkedésemmel sem jelzem ezt pedig szerintem, nem célozgatok semmire, nem érintem meg őket, sőt, flörtölni sem tudok egyébként, nem vagyok ilyen típus. De mosolygós vagyok, érdeklődő.

Nem akarnék én sem hónapokat várni, de nekem ez így kicsit gyors, és zavaró. :/


Mi lehet szerintetek az oka, vagy hogyan kellene ezt jól kezelni?


26N


2022. aug. 15. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Van egy erre egy klasszik mondás, a férfi a szex után dönt, a nő meg a szex előtt. Nem igaz 100%-ban, de legyünk őszinték férfiak, van az az állapot amikor nem tudunk tisztán gondolkozni míg "le nem nyugszunk". Meg az is van amikor a csaj csak ennyit ér, tisztán, nem tisztán :D
2022. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#10: Azért elég durva általánosítás, amit írsz. Én férfiként egy nővel sem próbálkoztam még ilyennel az első randin. Szerintem meglehetős tiszteletlenség a nő felé rögtön az első találkozáson a szexre térni, vagy ilyesmit javasolni.
2022. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha általánosítok az a baj, ha elmondom h mi az ami ritka akkor meg az. A legtöbb emberre tökéletesen működik az általánosítás. Pont ezért nevezik így.
2022. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
A kicsípem magam a ransikra, meg érdeklődő és mosolygós vagyok a férfiak agyában egyet jelent a könnyüvérű szabad prédával. Ismertem ilyen csajt, teli szájjal vigyorgott, egy átlag hétköznapon teljes sminkben virított és meg volt lepődve, hogy a munkahelyen sok férfikolléga rányomul. Szóval de, kihívóan viselkedsz.
2022. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es, miért, mégis hogyan kellene randira menni? :D
2022. aug. 16. 07:00
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Tegyel egy kepet ide,akar arc nelkul ,hogy vagy feloltozve ramdin.
2022. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van ami bejön a többségnek, van ami nem. Ha te nem a többségre lősz akkor irreális elvárás a gyors siker.
2022. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!