Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek többségének nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségének nehéz hosszútávú, komoly kapcsolatot találnia?

Figyelt kérdés
Ez mindenkinek nehéz dolog és sok energiabefektetéssel jár, vagy én vagyok a béna ha nekem nagyon nehéz?
2022. aug. 18. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem megtalálni fogod,hanem ahogy mondod az egy kemény munka gyümölcse! Megsimerni a másikat,kommunikálni vele nap mint nap hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, és hogy megjobban megismerd a személyiségét/érdeklődési körét, és tovább tovább tovább...


Szoval ez nem úgy pikk lakk alakul ki,hogy na akkor már tudom,hogy vele tudok komolyan is tervezni.

2022. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a kemény munka is hiabavalo ha a masik meg nem tesz bele.
2022. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor neked sem kell semmit beletenni. Ez ilyen egyszerű.

Valamelyik válaszoló írta, hogy aki belenyul a joba, annak sem könnyű.

Hat három pocsék kapcsolat után én bele nyúltam, sosincs veszekedés, megértjük egymást es egyáltalán nem találom unalmasnak vagy kevésbé erősnek (sőt!) mint bármelyik korábbi kapcsolatokat. Nagyon harmonikus és nagyon mely, legjobb barátok vagyunk de közben fut minket a szerelem. Ennél több szerintem senkinek sem kell, csak sajnos kevesen tapasztalják ezt meg.

2022. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!