Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Ez az első évem középsuliba, lett itt egy nagyon jó barátom, és neki van egy elég szép, helyes lány testvére, idén fog ballagni, és ugye pest kertvárosba laknak én meg vidéken, és igazából nemtudom hogykéne kapcsolatot teremtenem vele:D 1-2szer egy közösségi oldalon a bátya postolt valamit és ott beszélgettem vele pár szót és azaz érzésem hogy bejövök neki külsőre(meg még nem ismer) gondoltam hogy valahogy a bátyán keresztül kéne, csak nemtudom milyen néven venné ha a hugának nyomatnám a témát:D Meg azon is gondolkoztam hogy elhívom, de értitek, még olyan szinten nem ismerem hogy nem hiszem h jó néven venné ha már most elhívnám moziba vagy teaház:D vagy nemtudom:D tippek?:D
2011. okt. 15. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenes vonalú egyenletes mozgással.
2011. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
any*dnál nem jött össze, azóta nem próbálom
2011. okt. 15. 23:09
 3/7 anonim ***** válasza:
lábujj hegyen hátulról
2011. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erre jó ez az oldal... mit is vártam istenem...
2011. okt. 15. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
hah.. gyökér
2011. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem kérd el az msn-ét, vagy írj rá facebokon, vagy akármi. am bátyja és nem bátya, bocsi, kicsit zavart x)
2011. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, bocsi:P
2011. okt. 16. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!