Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan férfi, akinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek egy nő felkínálkozik és az a férfi nem él a lehetőséggel? A férfi szingli, de valamiért ignorál, pedig csak szexet akarok, ez levágós az üzenetemből.

Figyelt kérdés

32 a férfi. Egyedülálló, az fix.

Még ha nem is vagyok olyan jó nő (egyáltalán nem vagyok csúnya, felső középkategória, edzett), egy ingyen jött szexet valaki visszautasít?


2022. aug. 21. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki olyan, hogy mindegy ki csak legyen valaki. Lehet nem jössz be neki annyira hogy beinduljon rád.
2022. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Simán lehet, hogy meleg.
2022. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy csinos vagy még lehet nem vagy az esete. Lehet téged mint embert nem kedvel. Lehet nem híve az egyéjszakás kalandoknak. Lehet van valami betegsége. Lehet meleg. Sok oka lehet. De teljesen mindegy, ha nem nyitott rád akkor, nem tudsz mit tenni. Keress mást.
2022. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem már volt ilyen, egyetemista koromban. Egy lányt hazakísértem (de tényleg csak azért, hogy ne egyedül menjen a városban), aztán a lakása előtt elkezdett győzködni és még el is sírta magát :'(


De nem minden férfi olyan ösztönylény, hogy d*gjon csak azért, mert van rá alkalom. Nálam pl. ha tudom, hogy az egészből nem lesz semmi, akkor kihagyom. Természetesen vannak kivételek, ha valaki tényleg egy "hűűaztak.vakiezalany" kategória, akkor senki sincs fából...

2022. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Régebben beszélgettünk neten, de mivel van köztünk kb 100 km távolság így nem találkoztunk, mert nekem a távkapcsolat nem kapcsolat, ez leszögeztem. Szóval volt köztünk kémia, az biztos. Emiatt is szeretnék vele lenni, mert nagyon vonz
2022. aug. 21. 13:58
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
miért lepődsz meg ezen? Azt hiszed, hogy akárkni összefeküdne veled?
2022. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: nem mindenkinek jössz be. ha most elémpenderülne 10 hétköznapi nő, (+/-10 év), és rögtön akcióba kellene lendülni, akkor 1-2 lenne az akire mondanám, hogy esetleg.

az ősembereknek nem volna mindegy, de azokból meg te sem válogatnál.

2022. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Szóval megmondtad neki, hogy kapcsolatot nem akarsz vele, de azért pár körre elmennél. Hát értem, hogy a közvélekedés alapján a pasik jobban mennek a szexre, de ha van egy kis önérzete, akkor ezen simán ugyan úgy megsértődhet, ahogy egy nő is megsértődne, ha egy pasi közölné vele, hogy kapcsolat nem lesz, de azért párszor felhúzná a farkára.
2022. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki képes a szexet és az érzelmeit különválasztani. Nem mindenki alkalmas a szex és más semmi "kapcsolatra".

Az is lehet, hogy azért nem akar ebbe belebonyolódni, mert lehet hogy szex közben érzelmei alakulnának ki, és a távolság miatt ő sem akar ebbe belekeveredni érzelmileg.

Meg még az is lehet, hogy van egy másik opciója aki komolyabban szóba jöhet nála, és arra akar fókuszálni.

2022. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Lehet van valami alapbetegsége, amiről nem tudsz.
2022. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!