Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan férfi, akinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek egy nő felkínálkozik és az a férfi nem él a lehetőséggel? A férfi szingli, de valamiért ignorál, pedig csak szexet akarok, ez levágós az üzenetemből.

Figyelt kérdés

32 a férfi. Egyedülálló, az fix.

Még ha nem is vagyok olyan jó nő (egyáltalán nem vagyok csúnya, felső középkategória, edzett), egy ingyen jött szexet valaki visszautasít?


2022. aug. 21. 13:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Bírom, hogy fel tudtok háborodni ti nők mikor van egy férfi aki nem akar megdugni benneteket!:)

Esküszöm annyira vicces!

2022. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nő ismerősöm, aki magáról azt hitte, hogy jó nő, mert sok férfi volt már az életében, sokan mondták neki blabla, de ezt egyéne válogatja kinek mi a jó. Lehet neki messze állsz a jó nőtől, elkell fogadni, keress mást.
2022. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 100 km távolságra lévő nőt én is visszautasítanék. Az is lehet, hogy ő nem csak szexet akarna tőled. Bármilyen meglepő, mi férfiak is tudunk szerelmesek lenni, vannak érzelmeink és nem feltétlen az a legnagyobb vágyunk, hogy csak dugjunk valakivel.
2022. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A #8-ra háromszor rányomtam a zöld ujjat!
2022. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Eskü csak a kíváncsiság végett, szívesen látnék Rólad egy képet...
2022. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Csak az itteni incelkék hiszik azt, hogy minden férfi bárkit mehggdug, akit sikerül.
2022. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akarja mindenkibe beledugni a farkát. Akkor sem, ha az illető azt hiszi, hogy bejön mindenkinek.
2022. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld: azért nekik sem mindegy...
2022. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztalataim szerint az "ingyen szex" mindig oda vezet hogy jaj "véletlenül terhes lett" a csaj és vedd el feleségül.

Volt vagy legalább 5 ilyen probálkozóm az elmult 10 évben. Az összes arra ment ki, hogy nekem saját házam van nekik meg semilyük sem volt.


Egy 14 évest még át tudnál vágni. 30 felett már nem mindenki ilyen naiv és buta.

2022. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Mathus ***** válasza:
77%
#19: a nők nem tudnak "véletlenül" terhesek lenni, csaxólok. a bj az a szó amit keresel, az a biztonságos szex alapja.
2022. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!