Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom rávenni magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom rávenni magam, hogy elmenjek egy randira? 24l

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy meg nem igazan volt rendes parkapcsolatom, amit annyira nem banok. Lett volna ra lehetosegem, de mindig tul korainak ereztem (tudvan hogy 30 alatt nem akarok hazasodni). Most ugy erzem, hogy szeretnek egy tarsat viszont mivel nem sok tapasztalatom van randizasban vagy tarskeresesben nem tudom hogyan viselkedjek egy randin vagy hogyan ne legyek zavarban. Iszonyatosan rettegek a kinos csendektol. Ugyanakkor tudom, hogy ha igy 1-2ev randimentes/kapcsolatmentes ev utan nehez "visszarazodni" akkor ha meg varok csak nehezebb lesz. Nektek mi segitett egy nagyobb kimaradas utan?

2022. márc. 6. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, életem folyamán egyszer randiztam az is 9éve volt. 🤣
2022. márc. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy nőnek egyáltalán nem olyan nagy baj, ha az első randin láthatóan górcsöl, szorong. A férfi (ha nem teljesen mulya) úgyis kérdezgetni fog téged, az esetleges kínos szünetek ugyanis neki is kínosak lesznek. De ha biztosra akarsz menni, készülj fel néhány előre megírt semleges kérdéssel, pl. "Milyen zenét hallgatsz legszívesebben?", "Melyik országba szeretnél eljutni mint turista és miért?". A politikát, az anyagi kérdéseket, valamint a családtervezést mindenképpen hagyd ki a témák közül, mert ezek rázósak vagy zavarba ejtők lehetnek.
2022. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. A külföldi utazást is.
2022. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért is utálom a randikat, mert erőltetettek. Menj el pár állásinterjúra, azon tudsz gyakorolni.
2022. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Iszonyatosan rettegek a kinos csendektol."

Szerintem kínos csend csak nem összeillők között van. Legfeljebb nem találkoztok többet.

2022. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha kínos csend van, akkor kell egy pohár bort kérni.
2022. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha zalai vagy irj rám
2022. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Igen ebben van valami, hogy kinos csend csak akkor lesz ha a ket fel mar kezdetektol fogva nem illik ossze. Arra jutottam nem megyek el randizni. Nem fogom eroltetni, mert nem tudom mit keresek es tartok a sok elutasitastol meg ghostingtol
2022. márc. 19. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a csendtől félsz az a legegyszerűbb. Készülsz pár kifejtős témával, mindjárt nem lesz csend.


Nem értem akik nem készülnek a randira szellemi szinten, azok mit várnak??

2022. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!