Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon szeret? Bovebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Van 1 fiu az osztalomban es en mar nemsokara 3 eve szeretem.Nem tudom hogy o szeret engem vagy nem mert nagyon furan viselkedik velem!Peldaul egyszer egyszer megcsapja a fenekem elveszi a dolgaimat es nem akarja visszaadni es orakon egyfojtan nez engem!Annyit nez mar oran hogy mar nem tudom hogy mit higgyek azt hogy szeret vagy nem szeret,mert eggyik osztalytarsam felirta nekem egy papirlapra hogy Antika szeret engem.Anntikarol beszelek o az illeto!Vajon most szeret Antika engem vagy nem????SEGITSETEK MERT FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 24. 14:33
 1/2 anonim válasza:

nekem is is ugyanez a bajom:s

már én is kezdek megőrülni:(:'(

2010. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor az van, hogy mindenféle hülyeséget belemagyarázol, csak hogy ébren tartsd a reményt.
2010. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!