Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ereztetek mar ugy hogy a...

Ereztetek mar ugy hogy a babatok nem szeret? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
1 eves a lanyom ,mostanaban egyre tobbet erzem igy magam.En nagyon szeretem,mindent megteszek erte.De mostanaban en vagyok a rosz,gonosz anya aki feloltoztet,kicsereli a pelenkat amit mindig uvoltes kiser es hogy menne el.Arrol nem is beszelve hogy en vagyok az aki mondogatja egesz nap hogy nem szabad ne bantsd.Ilyenkor megint megy az orditas.Ha megakarom olelgetni tol el magatol.A hazban lako emberekkel jobban elvan mint velem.Ha kimennek a szobankbol orditas van vagy ha vissza akarom venni akkor nem akar hozzam jonni kapaszkodik az illetobe.Ami nagyon ciki mert olyan erzesem van mintha felne tolem,vernem vagy hasonlo.Neha elgondolkozom jo anya vagyok?Rosszul csinalok valamit?Vagy csak un mar?Csak akkor bujik hozzam ha megijed vagy beteg.Normalis ez?Vagy en reagalom tul?
2010. jún. 1. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális!Nekem is ezt csinálta a fiam.Most kezd egy kicsit szeretni 20hós, de eddig nem.Pontosan azért van amit te is írtál, hogy "anya mindig roszat csinál".Az öltöztetés, pelenkázás, körömvágás, mindig rámszól stb.

Ne érezd magad emiatt hibásnak, szerintem ez minden gyerekkel így van.Kitartás, lesz az a korszak is amikor azt mondod hogy, hagyál már és egy kicsit menj apához.

2010. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts rá időt, hogy kicsit többet tudj játszani vele,mert különben tényleg az jöhet le, hogy anyu csak akkor jön ha nem szabad, meg öltöztetni pelenkázni. Az, hogy másokkal szívesen van, nem baj, hiszen kinyílt a szeme, érdekli a világ. Téged már sokat látott, meg még láthat is, éppen ezért belekapaszkodik másba, mert az menni készül, az most érdekesebb. Egyre kevésbé leszünk mi szülők érdekesek csemetéinknek, ránk csak akkor gondolnak, ha betegek, fáradtak, éhesek és ez egyre inkább így lesz. Ki kell használni amikor hajlandóak játszani velünk, olyankor lehet jó kapcsolatot kiépíteni velük.
2010. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érzem, amit a kérdező... Nálam ráadásul ikrek vannak, 15 hónaposak múltak. Ugyanúgy kapaszkodnak máshoz, hozzám nem jönnek, sírnak tisztába tevéskor, etetéskor...

De ezekszerint ez nem egyedi probléma. Azért mondjuk rosszul esik, hisz' én megteszek mindent, erre Ők meg így reagálnak. Szinte furcsa, ha odajönnek és hozzám bújnak.... de nagyon jó érzés olyankor.

2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is érzem ezt néha a 2 éves kisfiamnál, d szeretnek ők minket, nagyon is! azért esik nekik tosszúl ha mi szólunk rá, mert szeretnek és nem értik miért nem szabad ezt meg azt, rosszúl esik nekik, de majd átmennek ezen az időszakon.

minden jót.

2010. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!