Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Katonás, vagy más rövid hajak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katonás, vagy más rövid hajak bejönnek nektek?

Figyelt kérdés

Lányok!

Jóképű magas helyes arcú, (de azért nem bababőrű) srácon tetszene nektek az ilyen haj?



Vagy oldalt azért ne legyen annyira felnyírva?


17f


2010. szept. 24. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Link?
2010. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amúgy én inkább a férfias, tehát rövid hajat szeretem, sem mint a hosszabbat... az kifejezetten taszít egy fiún/férfin.

21/L

2010. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

öcsém nem most jövök a fodrásztól és én is így csináltam meg ? az úton több csajok is mosolyogtak...

Most ezt lehet venni válasznak is.

2010. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez hülyén jött ki , a lényeg hogy többen is mosolyogtak. xD
2010. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha izmos felsőtesttel van párosítva,akkor nagyon is bejön :P ;)
2010. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A férjemnek pont ilyen. És imádom! Mármint a haját is imádom. :)

De volt, amikor én kértem, h növesszen rajta, kicsit olyan emosabbra, de nem hosszúra. Az is jól állt neki, csak azt nehezebb volt kezelni, és inkább levágatta.

A hosszú hajat én speciel nem szeretem egy pasin. Éppúgy, ahogy egy nőn se jön be az egészen rövid. De ennek ellenére ismerek olyan fiút és lányt is, akiknek ez jól áll.

De a nőiességhez szerintem hozzá tartozik a hosszabb haj, egy pasi meg akkor igazán pasi, ha max. 10 centis a hajkoronája.

A lényeg, h passzoljon a személyiséghez!

2010. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az mai férfidivat az ,hogy a fejeden hord a fanszörzeted. Mindegyik arc ugyaúgy néz ki, klónkatonák.


Én szeretem a hosszú hajam. 25f

2010. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!