Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek tovább? Vagy keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább? Vagy keressek tovább? Úgy érzem ezt a találkozást a sors intézte nekem…😂🤷🏻‍♀️

Figyelt kérdés

Sziasztok kb két hete találkoztam egy sraccal tok véletlen egy fürdőbe, ő jött oda nagyon korrekt volt, el kérte a nevem meg az elérhetősegem

Azóta beszélgetünk irogatunk egymásnak

Viszont esténként sűrűn el tűnik és nem ír..

és amíg én percenként irok vissza ő akar 3-4 órákat is vár a válasszal..

Én mindent megértek de a mai világba mindenkinek van 2 másodperce szerintem…

Ő 31 én 22

Le kene szarnom vagy mit csinaljak Nekem tényleg tetszik a srác és komolyan ismerkedni szerettem volna vele

Közben folyton elérhető és posztol meg ilyenek de nekem viszont nem válaszol…


2022. szept. 3. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Pénzes tuti
2022. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, vagy a párja mellett nem ér rá.
2022. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kit érdekel, hogy pénzes vagy nem?
2022. szept. 3. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És beszéltetek már róla, hogy mikor találkoztok megint személyesen? Próbáld meg minél hamarabb ebbe az irányba terelni a beszélgetést. Ha nem vevő rá, meg csak kifogásokat keres, akkor felejtős.
2022. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha közben posztolgat, akkor tényleg csak szimplán épp nem akar válaszolni neked. Ha komolyan érdekelnéd, akkor nem többóránként válaszolna, hanem folyamatosan beszélgetnétek, legfőképpen az ismerkedés első két hetében. Tetszettél neki, odament, bevállalta, de annyit talán nem mozgattál meg benne, hogy rád is kattanjon. Neki szerintem jó, hogy van egy elérhető csaj (és talán több is?). Lehet, hogy elfoglalt, esténként is dolgozik (az ilyesmit azért biztos említette volna már neked...), de ha posztolni van ideje, neked írni pedig nincs, akkor nem vagy komoly számára. Ez alapján dönts, szerintem.


Szintén 31F

2022. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kozossegioldal függenek szabadna ki a szeme ..
2022. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem, aki pontosan ugyanezt csinálta. Nem volt neki más, nem is volt elfoglalt vagy akármi (csak néha, de arról tudtam is előre), egyszerűen csak taktikázott. De az egész kapcsolatunk alatt (1,5 év) végig. Az volt a gondolat mögötte, hogy nem szabad azt éreznem, hogy ő annyira nagyon ugrik rám egyből, mert akkor majd biztos elkényelmesedek vagy mittudomén. Egy idő után elegem lett ebből, és leléptem olyannal, aki azonnal válaszolt az üzeneteimre (többek között :D nyilván nem ez volt az elsődleges szempont, de üdítő változatosság volt az exem után). Aztán meg még ő volt meglepve, hogy nem ragaszkodtam hozzá jobban.


Azt persze nem tudom, hogy a te célpontod is ilyen-e, lehet, hogy tényleg van párja aki mellett nem tud sűrűbben írni, bár az nem tudom, mennyivel jobb mint a taktikázás, alapvetően szerintem mindkettő kerülendő. Ugyanakkor azzal egyetértek, hogy ma már nincs olyan, aki 3-4 órán keresztül nem reagál, ha a másik pár perccel később egyből írt vissza. Még ha olyan is a munkahelye, ahol nem tud telefonozni, ha a szünetben írt neked, akkor feltehetően az sem ért véget 2 perc alatt, míg te reagáltál az üzenetére.

2022. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én rögtön irok, amint látom

És olyan a munkahelyem hogy bármikor vissza tudok írni.

De ő.. és amikor kérdezem hogy fel hív e vagy találkozunk e

Nem a kérdésre válaszol hanem teljesen más témát hoz fel..

2022. szept. 3. 18:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érdemes vele tovább foglalkoznod.
2022. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

De ő.. és amikor kérdezem hogy fel hív e vagy találkozunk e


Nem a kérdésre válaszol hanem teljesen más témát hoz fel.." egoista magával foglalkozó alfa ennyi.. rossz kártyát huztal a pakliból..

2022. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!