Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek tovább? Vagy keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább? Vagy keressek tovább? Úgy érzem ezt a találkozást a sors intézte nekem…😂🤷🏻‍♀️

Figyelt kérdés

Sziasztok kb két hete találkoztam egy sraccal tok véletlen egy fürdőbe, ő jött oda nagyon korrekt volt, el kérte a nevem meg az elérhetősegem

Azóta beszélgetünk irogatunk egymásnak

Viszont esténként sűrűn el tűnik és nem ír..

és amíg én percenként irok vissza ő akar 3-4 órákat is vár a válasszal..

Én mindent megértek de a mai világba mindenkinek van 2 másodperce szerintem…

Ő 31 én 22

Le kene szarnom vagy mit csinaljak Nekem tényleg tetszik a srác és komolyan ismerkedni szerettem volna vele

Közben folyton elérhető és posztol meg ilyenek de nekem viszont nem válaszol…


2022. szept. 3. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Normális embernek van élete, munkahelye, barátai is, stb. Nem kell nonstop egymás seggében lógni.
2022. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A sors nem intéz neked semmit. Max te bebeszélheted magadnak hogy ezt vagy azt a sors rendezte úgy ahogy hogy ettől úgy érezd hogy a jó utat járod és vigyáznak rád, terelgetnek odafentről. A francokat, igazából tök egyedül vagy és a döglött kutyát sem érdekli hogy lesz-e párkapcsolatod, eljön-e a nagy Ő érted fehér lovon vagy egyedül fogsz megrohadni. Ez a fickó ahogy jött az életedbe úgy is fog menni. Külsőleg bejöttél neki de aztán nem tudtad megfogni a személyiségeddel, szóval ez úgy nagyjából ennyi volt. Ha nagyon tepersz talán megdug majd néhányszor mielőtt végleg kukázna azt ennyi.
2022. szept. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok rosszindulatú lenni, de ki tudja, hogy hány nőhöz ment még oda ugyanígy a fürdőbe.

A percenkénti vissza írás nekem kicsit kétségbeesettnek tűnik... Pláne ha ő meg 3-4 óránként ír, főleg este, mikor jobban rá ér az ember. Lehet van párja, de belefér, hogy 3-4 óránként szórakozzon... De ki tudja, ezek csak feltételezések, hogy mi az igazság egyedül ő tudja. Neked kell eldönteni belefér e ez neked így vagy sem. Meg eleve miket ír? 4 óránként egyszavas válasz vagy terjedelmesen? Az se mindegy. Mindenesetre fenn áll annak az esélye, hogy ugyanígy ismerkedik másokkal is. Az, hogy elérhetőséget cseréltetek nem azzal egyenlő, hogy most már percenként írogatás lesz. Összegezve: Nem azt kell figyelni, hogy posztol-e és azon gondolkozni neked miért nem ír vissza, ha neked ez így nem pálya, akkor olyannal kell ismerkedni, aki neked "megfelelő". Ha viszont továbbra is írogatsz vele, akkor az a te döntésed. Senki nem kényszerít rá.

2022. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!