Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok, tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, tetszik egy lány de ő azt mondja csak barátok legyünk. Hogyan vehetném rá hogy mégis meggondolja magát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Felejtsd el.
2010. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel. Nálam is próbálkoztak már sokan, és ha én azt mondom, hogy legyünk barátok, az annyit tesz, hogy nem kéne erőltetni, tehetsz akármit, úgysem foglak szeretni. Ez van.

21/L

2010. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én annak mondtam, hogy legyünk inkább barátok, akit nem akartam megsérteni azzal, hogy nem jött be..nem érdemes rávenned, h meggondolja magát, nem is fogod tudni, mivel nem is akar veled mélyebb kapcsolatot kialakítani.
2010. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de nem tudom őt elfelejteni.más lányra rá se bírok nézni.
2010. szept. 25. 11:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kevés lány láttál még.
2010. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán semmi esélyem?még csak közelebb sem kerülhetek?
2010. szept. 25. 12:04
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem értek egyet az előbbi kommentelőkkel.

Az élet küzdelem, és semmibe nem szabad beletörődni. Ha tényleg rá sem bírsz nézni más lányra, akkor küzdjél érte.

De szerintem ne úgy, hogy mondjuk elhalmozod ajándékokkal, folyton arról beszélsz, hogy mennyire szereted meg ilyenek, HANEM úgy, hogy ne tudjon róla, hanem inkább csak alapból változzanak az érzelmei. Szóval hódítsd meg, de ne tényleges dolgokkal, hanem mutasd meg neki mik az értékeid, legyél figyelmes (pl. szülinapjára egy szál virág (nem rózsa, hanem mondjuk margaréta) meg egy darab csoki szerintem nagyon figyelmes, és sokkal többet ér egy halom ajándéknál..én legalábbis ettől elolvadnék:)) . Egy idő után, ha nektek együtt kell lennetek, úgyis együtt lesztek:) Ez örök szabály. Szóval viselkedj vele barátként, de adj egy kicsit többet, viszont ne túl sokat. Remélem érthetően fogalmaztam, és tudtam valamit segíteni:) Ha van még ehhez kérdésed, nyugodtan írd meg ide.

2010. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Ja és közelebb mindenképpen kerülhetsz:) Lehet, hogy a folyamat lassú, de akkor érsz el a legtöbbet, ha türelmes vagy és inkább lassan adagolod neki a dolgokat, nem pedig rögtön mindent rázúdítassz. Sok sikert, bízom benned!:)
2010. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát ez most jól "pofánvágott és felhúzott a porból"!!ebben tényleg van valami!!!
2010. szept. 25. 12:14
 10/17 anonim ***** válasza:

Mondom én:)

Csak pozitívan, a negatív gondolatoknak semmi értelme:)

Egyébként, ha alakulnak a dolgok, mindenképpen írj ide, kíváncsi lennék rá:)

2010. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!