Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Embereket miért érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Embereket miért érdekli ennyire a magasságom? 18/F

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és 166 cm. Nyilván nem számítok magasnak, de azért szerintem nem is olyan vészesen alacsonynak. Érdekes, ahogy nőttem fel, ez engem soha nem zavart. Mármint nyilván láttam, hogy az emberek körülöttem magasabbak, de soha nem éreztem, hogy ez probléma lenne. Van egy 180 cm magas lány, akivel beszélgettem, mindketten tetszettünk egymásnak, viszont azt külön kijelentette, hogyha összejövünk, ő lehet egy rövid ideig kellemetlenül fogja magát érezni a magasságkülönbség miatt.


Ez egyszerűen annyira sértő volt, hogy visszautasítottam. Ez miért annyira lényeges, hogy milyen magas vagyok? Ha valakit szeret az ember, akkor nem úgy szereti, ahogy van? Hogy lehet ilyet mondani a másiknak, hogy "elviselem, de attól még zavarni fog a magasságod"?


2022. szept. 5. 21:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%

Egyszerűen csak gyerekes és borzasztóan felszínes a csaj.

Engem sosem érdekelt a magasság. El nem tudom képzelni mégis miért annyira mérvadó valakinél, hogy egy amúgy jól működő kapcsolatot simán eldob miatta, mondván alacsony vagy. Nevetséges.

Ne add fel, majd találsz nála értelmesebbet. :)

2022. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

Neki fontos a magasság, sok pasi meg a husibb nőkön problémázik, ez van.

Természetesen, ha téged ez sért, akkor nagyon jól teszed, hogy elkerülöd. Nem lett volna szabad ilyet mondania egyébként se, felesleges szúrkálódás. Ha tényleg tetszettél volna neki, akkor nem mond ilyet, érzéketlen volt.

2022. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
34%
Nők ilyenek. Te nem mondhatod egy nőnek, hogy dagadt, kicsi a csöcse, ronda a pinája, de ő nyugodtan kijelentheti, hogy alacsony vagy vagy kicsi a pöcsöd. Ilyen korszakot élünk.
2022. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
3-as, vendégem vagy egy sörre hisz megmondtzad a tutit! :D
2022. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

#3

Egyáltalán nem oké sértegetni a másikat, nőknek se. Az meg, hogy te egy büdös tajparaszt vagy és azzal igazolod magad, hogy néhány random nő szintén így viselkedik, az a te szegénységi bizonyítványod. A többi értelmes nő úgyis megvet.

2022. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
Jocó megint itt tanyázik he
2022. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%
Imadkozz, hogy meg 10 de inkabb 20 centit nojj, mert kulonben sanyaru eleted lesz. Nok sajnos nagyon durvak, ha meretekrol van szo... Majd amikor a kis 160 centis csaj fog lepattintani, mert nem vagy 185 centi magas legalabb...
2022. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem bántásból, de a 166 cm férfiként az bizony vészesen alacsony. Nemcsak ránézésre mondható, hanem tényként lehet közölni. Nagyon alacsony. 180 centis lánynak még jó hogy zavaró. 175 vagyok, a legkevesebb amivel megelégednék az ez, de alacsonyabb nem. És még így is nagyvonalú vagyok. A magamfajták 185 alatt szóba se szoktak állni senkivel.
2022. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

#5


Pusziltasd a 8-ast ;).

2022. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
@8 175cm a legkevesebb amivel megelégednek? Szólnom kell a feleségemnek, hogy el kell válnunk, nem vagyok olyan magas...
2022. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!