Mit gondoltok arról, mikor online társkeresésnél az első kb 3 kérdésben benne van, hogy kivel él együtt a másik, és hogy mi a foglalkozása?




válasza:Miért mit kéne kérdezni, hogy mi a kedvenc színe vagy hogy hány szelet kenyeret evett meg eddig idén?
Nyilván olyan kérdéseket tesz fel eleinte az ember, ami leginkább jellemez valakit. Mivel tölt napi 8 órát, milyenek az életkörülményei, mik a hobbijai stb. Csak mert te ezek közül valamire szégyellsz válaszolni, attól még ezek fontos infók.




válasza:



válasza:



válasza:kivel él együtt
● Nem akarom mamahoteles pasira pocsékolni időmet
mi a foglalkozása?
● Nem akarom csóró pasira pocaskolni az időmet, aki még annyot sem keres mint én, pedig szarul keresek!




válasza:A férfiak is ugyanúgy megkérdezik.
AZ itteni lúzerek rögeszmáje, hogy semmit nem szabad kérdezni. Sem azt, hogy hol lakik, sem azt, hogy mit dolgozik vagy milyen suliba járt, és a hobbit sem, mert a végén kiderül, hogy egy unalmas csóró alak, akit sem nem érdekel.




válasza:



válasza:



válasza:7
A legelején szokták kérdezni.
AMúgy meg nem értem, miért baj ez.




válasza:Ha te mondod...persze nem baj, nyugi. Csak nekem pl nem ezek a kezdőkérdéseim.
1, hogy hívnak?
2, cisznő vagy?
3, mit keresel a szekrényemben?
Kapcsolódó kérdések:
Mindenki azt írja itt, hogy szuper jóképűnek, izmosnak és gazdagnak kell lenni, hogy érvényesülj az online társkeresőkön. Fontos nektek egyáltalán a leírás??! Csak kép alapján ítéltek rögtön és megy az X vagy a szív, anélkül, hogy végig olvasnátok a profilt?
(ismerkedős privátra nem fogok válaszolni, nem itt szeretnék ismerkedni) 32 éves nő vagyok, kb. 2 és fél éve egyedülálló, és most már azért örülnék egy párkapcsolatnak. Hamarosan szeretnék megpróbálkozni az online társkereséssel, de mivel még teljesen kezdő vagyok...
Tele van a net olyan pasikkal akinek csomo szexualis gondjuk van,pl. Szuzek vagy prostikhoz jarnak de kapcsolatokat, kalandokat hazudnak, vagy 2 perc alatt elmennek, vagy pornora all csak fel, vagy nem tudnak elmennu, finnyasak, mindenbe belekotnek hofy ennek kicsi a...
Kövezzetek meg, de még sose csináltam ilyet.. Az ilyen ,,Szia!Mizu? - Milyen volt a napod?" kérdéseket mellőzném, tudom hogy nem a legszimpatikusabb indítás. Viszont az ilyen túltolt ,,csajozós" szövegeket sem akarok írni, mert attól még kellemetlenebbül érezném...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




