Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresésnél milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresésnél milyen szöveggel illik indítani egy beszélgetést?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de még sose csináltam ilyet.. Az ilyen ,,Szia!Mizu? - Milyen volt a napod?" kérdéseket mellőzném, tudom hogy nem a legszimpatikusabb indítás. Viszont az ilyen túltolt ,,csajozós" szövegeket sem akarok írni, mert attól még kellemetlenebbül érezném magam.


Az aranyközépút lenne a legjobb ami udvarias is és nem túl nyomulós, de őszintén szólva nem tudom, hogy mit kellene írnom.. Pl. ,,Szia! Nagyon szimpatikus vagy, lenne kedved ismerkedni(vagy beszélgetni)?" Ez mennyire okés?



2021. márc. 22. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Okés, de ha már elkezdeni sem tudod a társalgást, a fenntartással is gondok lesznek.


Nagy a konkurencia.

2021. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Minden lány vagy nő mást szeretne olvasni, próbálgatni kell mi válik be.
2021. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki a brét az a biztos:-)
2021. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván azért van fent társkeresőn, mert ismerkedni szeretne, ezt ne kérdezd. :D

Inkább valamelyik képe alapján indíts el egy témát, amin látszik, hogy mit szeret csinálni (ha van ilyen). Egyébként, én egy sima szia mizura is válaszolok, meg úgy akármire, hát valahogy el kell kezdeni 🤷🏽‍♀️

2021. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
in medias res. Tetszik a képed stb stb
2021. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

elsőre pl köszönj :)

lévén sokan elfelejtik


pár gondolat a adatokról képről


kérdés h lenne e kedve egy beszélgetésre minden kötöttség nélkül


innentől a sablon kérdéseket felejtsd el

mesélj kérdezz tedd magad érdekessé kicsit titokzatossá de ossz meg magadról infót

(na ezt nem képesek a pasik megtenni csak a kikérdezés működik náluk)

2021. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egy szia mizuba se látok semmi kifogásolhatót. Mégis mi a francot poénkodjon vagy írjon elsőre ?
2021. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
tapasztalatom alapján, ha jól nézel ki, jók a képeid, egy sima mizu is elég, ha meg nem annyira, akkor a világ leghumorosabb szövege se ér semmit.
2021. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálam egy "Szia mizu" eredményesebb lenne mint a "Szia, van kedved ismerkedni, beszélgetni?" Utóbbi olyan görcsössé tenné már az elején, hogy most akkor mi ismerkedünk, megbeszélten beszélgetni fogunk. Ezek csak spontán módon jönnek.
2021. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem a “szia, mizu” és társai elleni felháborodást... Nekem ezzel semmi bajom nincsen, szerintem teljesen hétköznapi, természetes és normális beszélgetésindító. Most a “való világban” sem úgy mész oda senkihez, hogy lenyomsz egy stand up-ot vagy elkezdesz elmélkedni a másikon, pláne ha nem ismered, nem tudsz róla semmit. Még a képeire, profiljára sem tudnál mit reagálni... Persze, sokan ezt használják, egyszerű, sablonos, nem kreatív, de hát mégis miért kellene annak lennie? Majd beszélgettek és akkor úgyis kiderül, hogy egy húron pendültök-e vagy sem.
2021. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!