Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő ami belefér ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő ami belefér ha nem ír semmit?

Figyelt kérdés

Ha egy két napig nem ír, társkeresőn még érdekelhetem?

Sok a dolga tudom most, de akkor is jól esne ha jelentkezne. Kb két hete levelezünk csak.


2022. szept. 12. 12:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Kivánom neked is így legyen. 🙂
2022. szept. 12. 13:28
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

sajat tapasztalat, hogy aki akar valamit az naponta tobbszor ir, foleg facebook/META idejeben, amikor minden eszkozon tud mar lassan valaszolni.

olyan nincs, hogy valakinek nincs 5mp-ce nyomni egy "szia, meg elek sok a dolgom este leszek" uzenetet, ha fontos szamara a masik.

valszeg csak talonban tart ahogy irtak is.

2022. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem vannak olyan időszakaim, amikor 1-2 héteig nem vagyok randiképes, mert éppen sok a munkám, de kávézás közben tudok írni.


Két hét levelezés után már bőven túl kellen lennetek már 1-2 randin.

2022. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Nekem most már 4 lassan 5 napja nem ír, sajnos el kell ezt engednem akármilyen sz*rul esik.
2022. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
4-5 nap ma már teljesen elfogadhatatlan. Még akkor is ha elutazott valahová.
2022. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

15.

Igen tudom, azóta sehol nincs is fent.

Eleinte aggódtam valami baja lehet, de mostmár csak úgy gondolom lepattintott ezzel.

2022. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Te miért nem írsz rá? Nemcsak a fiú írhat ám.
2022. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Végül azóta beszéltünk, de csak kevesebbeket. Szerinte nincs semmi baj, nem változott semmi, csak sok a dolga most.

Hát nem tudom. 😊

2022. szept. 15. 06:10
 19/22 anonim ***** válasza:
Most azt üzened neki, hogy magad szerint te csak annyit érsz, hogy elég, ha szökőévente egyszer felédnéz és benyög valami kamu indokot, miért volt távol. Legyen már egy kis önértékelésed, az ilyet hagyni kell a francba, hülyítsen mást.
2022. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18!


Ez pontosan azt jelenti, hogy másra koncentrál. Erre nincs jó megoldás. Nekem írta egyszer egy lány, hogy azért nem írt, mert túl sok pasival levelezik. Nyilván elköszöntem tőle.

Nem is az a gond, hogy társkeresőn több emberrel ismerkedik. De ha annyi időt nem szán rám, hogy válaszoljon és még az arcomba is tolja, hogy más sokkal fontosabb számára, akkor nincs értelme folytatni az ismerkedést.

2022. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!