Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás után megszűnt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után megszűnt a lelkesedés ?

Figyelt kérdés

Találkoztam valakivel, akivel az első találkozás előtt legalább 1 hónapig írogattunk. Nem telt, telik úgy el nap, hogy ne írnánk egymásnak. Viszont a tali után úgy érzem mintha megváltozott volna az egész dolog. Mintha már nem lenne olyan bensőséges a kapcsolatunk. Nem tudom, hogy én reagálom túl, vagy az érzéseim nem csalnak? Nem merem megkérdezni, hogy mi a gond. Viszont már a második talit is tervezzük, de mégis olyan mintha távolságtartóbb lenne, és mintha néha azt sem venné észre amit írok neki. Terelném a dolgokat picit romantikusabb beszélgetésre, de mintha azt észre sem venné, nem reagál vissza, és csak a mindennapokat osztjuk meg egymással, mint meló és hogy mit csinálunk mi történik velünk és “közösen “ nézünk tv-t is, és kibeszéljük azokat… De már mintha ez sem lenne a “régi”.


Elbaszni nem akarom vele, mert nagyon szimpatikus, de őrlődöm és rosszul érzem magam, mert úgy érzem valami nem okés….


29/F / Meleg /



2022. szept. 14. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamelyikőtök nem úgy nézett ki, mint a képeken? (Csak kérdem.)
2022. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 : Ha úgy lenne, bízok benne, hogy már elmondta volna, és nem ment volna bele a második taliba. Vagy ha úgy van akkor miért nem őszinte velem? Ha nem tetszem neki miért nem mondja meg?
2022. szept. 14. 00:48
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Neked kell véget venni ennek.
2022. szept. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Meleg vagyok,átéltem ilyet.Hiába volt a képcserében meg a szimpátia,hiába volt az írogatás, élőben szépen mindenki mondta a magáét,sem a testbeszéd,sem egyéb nem utalt kölcsönösségre. Ugyanis élőben olyan is lejön,ami írogatva nem,és ha nem okés, akkor kár erőltetni.

Az is igaz,hogy a legnagyobb szerelem és a legszebb kapcsolatom vakrandiból indult,két napi írogatás után.Több éves közös élet lett belőle, de sajnos,mivel a jó is elmúlik, véget ért már évekkel ezelőtt.


Esetedben gondold át,de ez már nem több udvariaskodásnál.Közben megy az idő és lehet, elmulasztasz egy olyat,akivel viszont első perctől kezdve tökéletes lenne.

Tanács volt ez,nem direktíva - de saját életemből és tanulságaimból írom !

2022. szept. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne félj rákérdezni, nem biztos, hogy jó a megérzésed ezzel kapcsolatban!
2022. szept. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Kerdezd meg.

Meg ha lehet tobbet talalkozzatok ha van rá lehetőség.

2022. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
Hallgass a megérzésedre, annak a belső hangnak végül így vagy úgy, de mindig igaza van.
2022. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Más az írás és a személyes találkozás. Most újra kell ismerkednetek, élőben.
2022. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!