Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, ti erről mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Találkoztam ma egy lánnyal, és fantasztikusan éreztük magunkat, jól elvoltunk.

A találkozó elején kérdezte, hogy én többet szeretnék-e, mint barátság, mondtam hogy idővel igen, viszont mondta hogy ne haragudjak, ő csak barátkozni szeretne.

Kedves lány, nagyon jó társaság, ezután a kérdés után se változott semmi, és nem szeretném hogy rossz vége legyen, de van rá esély, hogy ha továbbra is jó társaságnak talál, szívesen találkozik velem, akkor változik a véleménye, vagy ő ezt már biztosra veszi, és elkönyvelte a dolgot?



2022. aug. 28. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha nem reménykedsz.
2022. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis van rá esély, hogy idővel megtetszel neki, de ebben ne reménykedj, valószínűbb, hogy nem jössz be neki és ez nem is fog változni, mindig csak barátként fog rád tekinteni. Csak akkor menj bele a barátságba, ha elfogadod, hogy ő nem akar többet és ez így neked is rendben van.
2022. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy unatkozó nem làny vagyok: valószínűleg vár a nagy bummra , és nem te voltál az.


Nagyon kicsi annak , hogy ezek után majd lesz bármi több is.


Friendzoned max

2022. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt volt. Persze változhat, de ne várj erre és ne szidd a világot, ha nem történik meg, mert az elején tisztázva lett.
2022. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első randinkon én konkrétan megmondtam a paromnak, hogy nem érzem a kémiát. Szexi volt akkor is , de nem váltott ki belőlem semmit.

A második randinkon viszont borzasztóan bekapcsolt 🤣


24N

2022. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, mert nagyon fog fájni amikor mással látod! Ha nem tudod barátként kezelni szerintem jobb ha nem találkoztok.
2022. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bár már a kutyát nem érdekli, azért örülök hogy kitartottam, ma hivatalosan is összejöttünk 😄
2022. dec. 8. 03:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Wow gratulálok ☺️ Akkor mégiscsak jó kommentet irtam :D (5-os voltam)
2022. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!