Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 35 év feletti nőt hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 év feletti nőt hanyadik randin illik megkérdezni, hogy tervez-e gyereket illetve volt-e olyan akivel próbálkozott?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 11:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a 3-4. randi környékén.
2022. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a kérdés ebben az életkorban már a legelső randin felmerülhet, hiszen releváns.
2022. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy akar-e, tervez-e, első randin érdemes. Ha nem értetek ebben egyet akkor tök felesleges a második randi.

A kérdés második részét nem nagyon értem, miért releváns az, hogy próbálkozott-e már mással? Miféle kérdés ez? :D

2022. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Az első randin erre még korai egyenesen rákérdezni, rengeteg más dolog van, ami befolyásolhatja, vagy eldöntheti, lesz-e tovább. Ez a kérdés akkor válik lényegessé, ha a felek vonzódnak egymáshoz, és komoly kapcsolatban gondolkodnak. Ez azért az első napon még nem körvonalazódik. Fontos az érdeklődési kör, hobbik, szabadidő eltöltése, karrier, ambíciók. Ha ezek közül több nem egyezik, már nincs folytatás.

N

2022. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3: Miért releváns? Nekem volt olyan, hogy 2 hónap után derült ki, hogy a nő sok éven át próbálkozott az előző párjával és nem jött össze nekik. Persze ez nem azt jelenti, hogy velem se jönne össze neki, de "nyugodtabb" lennék ha nincs ilyen "negatív"/"kedvezőtlen" múltja.
2022. szept. 14. 11:52
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért releváns. Mert minek "jártok" hónapokig, ha 1. egyiktek nem akar gyereket, a másik mindenképp 2. nem lehet gyereke, te viszont szeretnél.

Ezért releváns kérdés már az elején. Mert lehet, hogy felesleges folytatni.

2022. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Első randi. Én is rákérdeznék, mert nem akarok, és nem olyan vagyok, aki csak "dugjunk, míg ki nem alakul valami/ki nem derül valami rossz" kapcsolatot akar.
2022. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%

Többediken mindenképp.


Lehet, hogy szeretne, de az mindig gyanús és riasztó ha az egyik fél, különösen ha a pasi már az első randin ezzel kezd. Olyan mintha csak keltető gépet keresne, nem párt.

2022. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
99%

Nem feltétlenül keltető gépet keres. De ha pl egyáltalán nem szeretne gyereket, a nő meg igen, akkor nincs miről beszélni. Fordítva sem.


Én 40 évesen, 1 gyerekkel kerestem párt neten. Már elég hamar tisztáztuk a chat partnerekkel, ki milyen típusú kapcsolatot szeretne, kivel és merre él, tehát egyáltalán elérhetőek vagyunk-e egymás számára, illetve kinek hány gyereke van és akar-e még. Mert én pl semmiképp sem akartam már szülni. Aki gyereket akar, az nem az én emberem.


Ezek nagyon fontos kérdések, jó az elején tisztázni.

2022. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez társkeresős randi, akkor még első randi előtt, ha nincs az adatlapján. Egyébként meg hát kezdd te és mondd meg te, hogy te mit akarsz vagy nem akarsz, erre biztos fog valamit reagálni, tehát nem lesz ilyen vallatás jellege. Semmi kínos vagy ciki vagy illetlen nincs a témában, nem kell kerülgetni. De az előző pár miért fontos? Hogy meddő-e? Bár azt mondják, a múltat magunk mögött kell hagyni, de én azt látom, hogy ennek sem kell cikinek lenni, hogy ha pár mondatban kiderül, miért vagytok most egyedül. Csak maradjon meg kommunikációban, hogy elsősorban párt keresel és nem csak inkubátort :D mert azért az elég antiromantikus. Egy nő szerintem simán arra gondol, hogy ha kipipáltad a gyereket, vajon, ő kelleni fog-e még. De ha pont irtózol attól, hogy gyereked legyen valaha, akkor ezt is őszintén kell közölni, mert sok nő meg szeretne és nem is kezd olyannal, aki nem. Szóval mindenkinek az a jó, ha hozzá illőt talál, ehhez meg muszáj információt cserélni.
2022. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!