Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 35 év feletti nőt hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 év feletti nőt hanyadik randin illik megkérdezni, hogy tervez-e gyereket illetve volt-e olyan akivel próbálkozott?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 11:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
Ha nincs miről beszélni a gyereken kívül akkor tényleg csak keltetőgépet keres.
2022. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
elég gázak ezek az inkubátoros és keltetőgépes megjegyzések, gondolom megkeseredett nők írják...
2022. szept. 14. 14:08
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Vagy öregurak...;)

Hanyadik randinál tartasz amúgy?

2022. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz a második
2022. szept. 14. 14:16
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Miben maradtál magaddal, megkérdezed?
2022. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. soha nem akarok gyereket, de nem értem a keltetőgép kommenteket. 35+ évesen bőven benne van az ember a gyerekvállalási korban, szerintem minél hamarabb derüljön ki ha áthidalhatatlan ellentétről van szó. Igen, akár első randin. 25 évesen még ráér várni, másra koncentrálni, lesz ami lesz alapon, de ha valaki családot akar alapítani akkor 35 felett ezeket a dolgokat azonnal érdemes tisztázni, hiszen ketyeg az óra. Ebben nincs semmi sértő!
2022. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elején. Első randin is lehet, de arról már lecsúsztál, tehát a másodikon.😀

Azt, hogy próbálkozott-e már, azt viszont sose illik szerintem. Ha van jelentősége, mert pl. meddő (akkor is annak számít, ha nem találtak teherbeesést kizáró okot, de a pasinál se, viszont évekig tartó próbálkozás ellenére nem esett teherbe), azt mondani fogja, ha normális, mivel téged is érint majd, ha szeretnétek gyereket. Ha viszont magától nem mondaná, akkor kérdésedre is el fogja titkolni, szóval tök mindegy, nem vagy előrébb.

2022. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem legszebb bók, ha szeretne valaki gyereket a másiktól és _pont tőle_, hiszen az az aztán jobban összeköt, mint a házasság. De arra kell koncentrálni ismerkedéskor, hogy ha leveszed a sok tervet/álmot/projektet meg még biza a kémiát is (:D) - amennyire a képzelet engedi - a jelöltedről, na akkor mi maradna, s az tetszene-e. :P
2022. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
22%

"Szeretném, ha tönkretennéd miattam a tested. Arra vágyom, hogy repedjenek meg random izmaid, rendeződjenek át a csontjaid, hulljon ki a hajad, a fogaid, legyen aranyered, szakadj szét értem."


Aki gyűlöl, az kíván ilyet.

2022. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
Furcsállanám a kérdést,mi a francèrt akarnèk èn 35 felett gyereket?
2022. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!