Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély arra, hogy ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy ezek után majd rájön, hogy mégis velem akar lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos belekeveredtem egy szeretői viszonyba, de sokszor úgy érzem, hogy ez több annál. Számtalanszor megbeszéltük, hogy hagyjuk inkább egymást, bár én néha többet küzdöttem értünk. Viszont ha határozottan én mondom meg neki, hogy elég volt, akkor kb. mindent megtesz azért, hogy ne felejtsem el, figyel, mindig ott jelenik meg ahol én vagyok… És most jutottam el erre a pontra, hogy nem csak mondom, mint eddig. Hanem valóban kizárom az életemből.

Szerintetek van esély rá, hogy rájöjjön, hogy fontos vagyok neki? És ne csak rángasson jobbra-balra.



2022. szept. 17. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem fogja csak úgy eldobni a kényelmet amit a párja biztosít.
2022. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ki tudod zárni az életedből, akkor kiderül majd, hogy fontos vagy neki vagy sem.
2023. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!