Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van arra esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname65 kérdése:

Szerintetek van arra esély, hogy rájön, nem döntött jól?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél évet voltunk együtt, nagyon szerelmesek voltunk mindketten, júliusban a meló miatt csak heti 2-3 napot tudtunk találkozni, neki közben volt Egy fiú aki folyton írogatott neki, és szakított velem mert elmúltak az érzései...

Ez lehetséges? Van ilyen hogy csak úgy magától elmúljanak az érzések ha én mindent megadtam,törődtem vele, egésznap beszéltünk,és az hogy csak heti 2-3 napot tudtunk találkozni ezért csak úgy elmúljanak az érzései fél év után?

Most azzal a fiúval összejött, és posztolja mennyire "szerelemes",ez lehetséges? Friss szakítás után újra szerelmes?

Volt már akinek volt hasonló helyzete? Esetleg visszakönyörögte magát a barátnője hasonló után?



2017. aug. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél év múlva számíthatsz a jelentkezésére. Aki egyik napról a másikra, mint derült égből a villámcsapás hirtelen elmúlnak az érzései úgy, hogy ennek semmi komolyabb előmenetele nem volt az mese habbal.

Itt inkább az van, hogy nem szeretett csak elvolt melletted, de rád unt. Most elvan egy ideig azzal a csávóval majd előbb vagy utóbb ugyanúgy ráun és jön a következő. Itt nincs olyan, hogy jó vagy rossz döntés, teljesen úgy viselkedik mint a legtöbb tizen vagy fiatal huszonéves lány. Manapság ez szokott menni.

2017. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi két éve vagyunk együtt úgy, hogy csak heti kétszer tudunk találkoznk az egyetem és a szülőknél lakás miatt, mégis kitartunk együtt
2017. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány nem volt úgy igazán szerelmes beléd, ezért tudott lelépni ilyen könnyen. :/
2017. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbbnek tűnik, hogy csak te voltál nagyon szerelmes kettőtök közül.
2017. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek van arra esély, hogy rájön, nem döntött jól?"


Persze, hogy van. Nem is kevés!

A bibi csak ott van kérlek, hogy az a döntés az esetek nagyon kis részében szól arról, hogy "az előző-e, vagy a mostani". Inkább az "ez most akkor már elég jó, vagy keressek jobbat" c. kérdéskör témája lesz.


Szóval egyet tanácsolhatok biztosan: semmiképp se várj rá!

Minden jel arra mutat, hogy túllépett rajtad (nem is akármilyen módon, szvsz), tehát a legcélszerűbb amit tehetsz, hogy te is túllépsz rajta. Kifogtál egy rossz kis cafkát, oszt jónapot.

Ennél azért akad jobb. SzVSz.

2017. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanezért szakítottam az első barátommal. Egy évig bírtam a másik fiúval, utána másfél évig szenvedtem az első hiányától.
2017. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló, neked is sikerült olyan hamar túllenni rajta mikor szakítottál vele?

1 év után mitől jutott eszedbe?

2017. aug. 31. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én konkrétan egy másik srác karjaiba találtam magam, nem is volt időm túltenni magam semmin. Valószínűleg ezért jutott eszembe, mikor már egy év után enyhült a nagy szerelem, és mivel nem foglalkoztam akkor vele, amikor kellett volna, később tört elő.
2017. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!